najlepszy specjalista np.w tarnowie Moj tesc zycie mu zawdziecza .Od kilkunastu lat jest pod jego opieka .Pozwala do siebie dzwonic o kazdej porze (jak by sie cos dzialo).Jest dostepny 24 godz nawet w srodku nocy Bez nerwow ,grzecznie i rzeczowo wszystko wytlumaczy.Lekarz przez duze L z powolania a nie tylko dla kasy Polecam

Polecam tego lekarza. Wspaniały specjalista a oprócz tego bardzo kulturalny w kontakcie z pacjentami. O każdego dba i do każdego ma indywidualne podejście.

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM BARDZO DAWNO CHODZĘ DO NIEGO I LECZĘ SIĘ NA NADCIŚNIENIE TĘTNICZE POLECAM TEGO LEKARZA

Ten kto napisał , że ten lekarz ma złe kompetencje i jest nie uprzejmy - to myślę ,że nie wie o czym pisze !!!!!!!! Lepie ,żeby nic nie pisał !.

Lepie ,żeby nic nie pisał !.

Super specjalista o ogromnej wiedzy . Od kilkunastu lat miałam problemy z ciśnieniem , zaliczyłam tarnowskie sławy kardiologiczne , a ciśnienie dalej skakało . Dopiero dr Smida trafił w dziesiątkę i ciśnienie - książkowe . Podchodzi do pacjenta kompleksowo , a przy tym przesympatyczny wszystko wytłumaczy i nie traktuje pacjenta jak zło konieczne . Polecam , oby więcej było takich lekarzy.

Cóż moge powiedziec.Pierwszy raz zetknąłem sie z lekarzem , który w lot zorientował sie o co chodzi i postanowił zmodyfikowąc moją skomplkowaną terapie. Powiem tak , jestem zachwycony i sposobem prowadzenia wywiadu i jego wielowątkowością.Nie ma mowy ,żebym wrócił do stanu sprzed 40 lat ,ale być może poprawi mi sie znacznie , bo wiemy gdzie uderzamy - Dziękuję Panie Doktorze

Wspaniały lekarz o dużym talencie, wspaniały człowiek i specjalista w swoim zawodzie. Nigdy nie pozostawia pytań bez odpowiedzi,zawsze daje nadzieję na powrót pacjenta do zdrowia. następnych pacjentów.Lekarz o bardzo dużej wiedzy, należytym podejściem do pacjenta oraz o dużym uroku osobistym.

Polecam takiego lekarza, od kilku lat chodzilam od lekarza dospecjalisty do nastepnego mam problemy z sercem i nadcisnieniem w tej chwili jest ok, ostatnio mialam silne bole brzucha tzw, ostry trafilam do chirurga idostalam skierowanie do szpitala na badanie

Bardzo dobry lekarz . Sympatyczny i kompetentny ,

Bardzo dobry lekarz . Sympatyczny i kompetentny ,

Bardzo dobry i miły lekarz! mało teraz takich ;) polecam!

Bardzo dobry i miły lekarz! mało teraz takich ;) polecam!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Tarnów"?

cENTER-mED
Tarnów