lekarz Serhiy Kryvosheyev

Lekarz z klasą. Natychmiastowa diagnoza i przypisane leki bez zbędnego gadania. Szkoda, że mamy takich specjalistów co raz mniej, a są pacjenci którzy mają co raz większe wymagania jak widać.

Dziecko w nocy miało odruchy wymiotne od duszącego kaszlu. Udałam się na dyżur, gdzie pełnił go w/w lekarz. Pierwszy raz zostałam tak źle potraktowana przez lekarza. Na moje "Dzień dobry" ujrzałam ziewającą twarz z wyrysowanym niezadowoleniem, że przerwałam mu drzemkę w pracy. Po osłuchaniu dziecka stwierdził, że nic mu nie jest. Po prośbie aby jednak wypisał coś na rozszerzenie oskrzeli żeby ten kaszel tak nie męczył dziecka zgodził się na lek, który jest do inhalacji. Powiedziałam grzecznie, że jesteśmy na wczasach i nie mamy przy sobie inhalatora, to usłyszałam że skoro mnie stać na wczasy to stać mnie też na zakup drugiego inhalatora. Nie zaproponował nawet abym dziennie podjechała na inhalację do szpitala. Dodam jeszcze, że odpowiadał tak cicho i niewyraźnie, że nawet mąż miał problemy ze zrozumieniem.

Lekarz bez powołania, z beznadziejnym podejściem do pacjenta. Omijać szerokim łukiem!
A Panu Doktorowi chcę przekazać, że karma wróci za takie traktowanie ludzi (nie jest to pierwsza zła opinia o tym lekarzu) :)

Internista z klasą. Potrafi uszczęśliwić swojego pacjenta. Niektórzy po prostu nie potrafią docenić swoich lekarzy. Pozdrawiam.

LEKARZ SUPER!!! Wszystko ok, zdiagnozował, przepisał odpowiednie, niedrogie leki i antybiotyk, które szybko zadziałały! Lekarz bomba!

Przychodzę z dzieckiem wyginajacym się z bólu placzacym od kilku godzin a lekarz stwierdza że problem jest nie z dzieckiem a z rodzicem, bardzo Nie rzetelnie przeprowadzone badanie, nieuprzejmy opryskliwy, bardzo pewny siebie i arogancki, zdecydowane nie polecam