mgr Setpoint Doradztwo Żywieniowe

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Dla nich najważniejszy jest klient i robią wszystko, by go zadowolić i, co najważniejsze – dać mu to, po co przyszedł. Odchudzałam się z Set Point rok, przez ten cały czas poświęcono mi mnóstwo uwagi i energii, nie byłam łatwym klientem przyznam… Otrzymałam wsparcie podczas tego trudnego procesu, jakim jest zmiana nawyków żywieniowych. Efekt jest niesamowity – można powiedzieć, że zmieniasz swoje całe życie na lepsze. Stwierdzenie „jesteś tym, co jesz” nie powstało bez powodu :) Polecam wszystkim, którzy nie mają na tyle siły w sobie, by zmienić swoje życie.

Począwszy od powitania na recepcji, aż po zakończenie wizyty u dietetyka czułam, że jestem najważniejsza, co nie zdarzało mi się dotąd u żadnego dietetyka (a odwiedziłam ich już kilku w moim życiu). Może dlatego wkońcu udało mi się zapanować nad wagą. Zabrakło mi tylko dobrego trenera, ale podobno właśnie zaczynają z jakimś współpracę.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31