lekarz Shambuyu Kasongo

Ortopeda

Byłem BARDZO MIŁO zaskoczony, że wizyta na NFZ była tak konkretna. Lekarz cierpliwie wysłuchał, odpowiadał na wszystkie wątpliwość. Bardzo konkretna i merytoryczna wizyta. Pan doktor szukał przyczyny bólu do końca. Na NFZ zrobione zdjęcie RTG, podana tzw blokada. Lekarz cierpliwy i godny zaufania. Oby system opieki pomagał takim lekarzom jak doktor Kasongo na dobre leczenie i poświęcenie czasu to ludzie byliby bardziej uzdrowieni już samym dobrym i cierpliwym podejściem lekarza. Oby więcej takich lekarzy. Szczerze polecam.