Siergiej Bielawski

Neurolog

Bardzo pomógł i tyle Polecam niedowiarkom. Duza wiedza i duże e g o. Jest wielki. Wiem że drogi , nawet bardzo. I co z tego - mi bardzo ale to bardzo pomógł.

Bardzo pomógł i tyle

Polecam wszystkim którzy maja problemy z kręgosłupem. Mogę chodzić a przed wizyta u doktora nie poruszałam się. Polecam wszystkim

Doskonały specjalista! Wyleczył z wielu schorzeń kilka osób z mojej rodziny. Wizyty trwają kilka minut i zawsze jest dużo ludzi w poczekalni.Polecam !

Polecam wszystkim tego lekarza postawił mnie na nogi.Wszyscy inni nie dawali mi szans na chodzenie a ja chodzę już 10 lat.Pomógł mi i za to jestem Mu bardzo wdzięczna i ludzie uwierzcie w jego wiedzę POLECAM

Nie polecam tego pana byłem parę razy u niego i wyleczył mnie ale z pieniędzy...wbił 4 igiełki i po zabiegu, za drugim razem zrobił mi zastrzyk...i tak się bawił z wizyty na wizytę aż dałem sobie spokój bo było coraz gorzej...i na szczęście znalazłem osobę która mi pomogła.

wspaniały człowiek z ogromną wiedzą medyczną.postawił mnie na nogi z beznadziejnej sytuacji.teraz chodzę bez problemu cieszę się życiem.gorąco polecam