lek. dent. Siwiec Radosław

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Doktor Siwiec uratlowal mi zeba, ktory przed wizyta u niego zostal zdiagnozowany przez czworke wczesniejszych stomatologow jako "nie do uratowania". Po latach zab nadal ma sie swietnie, a pozostali lekarze nawet nie podjeli sie proby leczenia, wmawiajac mi, ze nic juz nie da sie zrobic. Znakomity dentysta, polecam kazdemu.

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u tego lekarza. Rozwiązał wszystkie problemy z którymi się do niego zgłosiłem. Szczerze polecam.

Zazwyczaj u stomatologa na fotelu siedziałem dłużej, a tutaj jakoś to idzie dość szybko. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na jakość. Na razie nie mam zastrzeżeń i wszystkie plomby się trzymają, a reklamacje są uwzględniane za darmo. Jeden problem nie został tylko do końca rozwiązany i nie wiadomo do końca dlaczego mnie pobolewa przy jedzeniu.

Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Poznałam go w Instytucie Stomatologii jako mlodego lekarza i już się wyróżniał podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Kontunuuję od kilku lat leczenie po tym, jak przejął praktyke prywatną i jestem z niego super zadowolona. To bardzo kulturalny i kompetentny lekarz, uczciwy i pracowity, stycznośc z nim uspokaja i dodaje sił w walce z nienajlepszym od urodzenia uzębieniem! Polecam każdemu - gdyby wszyscy chcieli być jak dr Siwiec, to służba zdrowia byłaby świętą instytucją!

Miałem usuwany w tym gabinecie ząb niby "mądrości". Zabieg ze względu na układ moich korzeni nie był najłatwiejszy ale w sumie przebiegł sprawnie dzięki profesjonalnemu podejśćiu oraz uspokajającemu podejściu tego lekarza. Po zabiegu antybiotyk lek przeciwbólowy i jeden opatrunek. Minął miesiąc i gojenie w jak najlepszym porządku. Polecam przynajmniej do ósemek.Więcej nie powiem bo z innych zabiegów nie korzystałem ale zamierzam.

Pan Doktor zakladal mi plombe. Po tygodniu zab nadal bolal. Doktor borowal jeszcze raz i ponownie zalozyl plombe. Po miesiacu zab ponownie zaczal bolec. Po wizycie u innego dentysty okazalo sie, ze plomba nie byla dobrze zalozona (nie dociskala do konca zeba przy dziasle), caly czas byla prochnica i po takim czasie konieczne jest leczenie kanalowe. Pan Doktor bardzo mily i uprzejmy, tylko ze nie radzi sobie z zalozeniem prostej plomby.

Leczenie ok. Bez bólu. Bez komplikacji.Wszystko tłumaczy. Godny polecenia.

Leczenie ok. Bez bólu. Bez komplikacji.Wszystko tłumaczy. Godny polecenia.

B Bardzo wszystkim polecam jest naprawdę skuteczny.Nie muszę iść NA na operację,nie muszę brać środków przeciwbólowych

B

Bardzo wszystkim polecam jest naprawdę skuteczny.Nie muszę iść NA
na operację,nie muszę brać środków przeciwbólowych

Trafiłem do doktora Siwca z polecenia. Do odważnych w gesti wizyt stomatologicznych nie należę. Ale naprawdę u tego lekarza nie ma co się bać. Jest super delikatny, także zdołał do siebie przekonać nawet takiego panikarza jak ja. O cenach nie wspominam bo to pojęcie względne, ogólnie wielu dentystów w swoim życiu odwiedzając, cenowo wszędzie podobnie.Ogólnie duży plus dla tego lekarza.