lek. dent. Siwiec Radosław

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przez lata szukałam takiego lekarza - miły, uprzejmy, zawsze wszystko wyjaśnia, a leczenie jest niemal bezbolesne - to pierwszy dentysta do którego chodzę bez strachu. Przeprowadził na moich zębach dość skomplikowaną operację (wszczepienie implantu) - z efektu jestem niesamowicie zadowolona - po 15 latach znowu mogę się uśmiechać! Teraz chodzę do niego na darmowe wizyty kontrolne - zawsze mnie pamięta, pyta o rodzinę (zęby męża też leczy). Polecam każdemu! ps. W nowym gabinecie na Źródlanej jest nawet mini-bawialnia dla dzieci:)

ps. W nowym gabinecie na Źródlanej jest nawet mini-bawialnia dla dzieci:)

leczenie kanałowe którego tak się bałam odbyło się bezboleśnie.dziękuje

leczenie kanałowe którego tak się bałam odbyło się bezboleśnie.dziękuje

profesjonalista. bez zbędnych fajerwerków. największy atut to spokój i jeszcze raz spokój którym wręcz zaraża zestresowanego pacjenta