lek. dent. Siwiec Radosław

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Poznałam go w Instytucie Stomatologii jako mlodego lekarza i już się wyróżniał podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Kontunuuję od kilku lat leczenie po tym, jak przejął praktyke prywatną i jestem z niego super zadowolona. To bardzo kulturalny i kompetentny lekarz, uczciwy i pracowity, stycznośc z nim uspokaja i dodaje sił w walce z nienajlepszym od urodzenia uzębieniem! Polecam każdemu - gdyby wszyscy chcieli być jak dr Siwiec, to służba zdrowia byłaby świętą instytucją!

Miałem usuwany w tym gabinecie ząb niby "mądrości". Zabieg ze względu na układ moich korzeni nie był najłatwiejszy ale w sumie przebiegł sprawnie dzięki profesjonalnemu podejśćiu oraz uspokajającemu podejściu tego lekarza. Po zabiegu antybiotyk lek przeciwbólowy i jeden opatrunek. Minął miesiąc i gojenie w jak najlepszym porządku. Polecam przynajmniej do ósemek.Więcej nie powiem bo z innych zabiegów nie korzystałem ale zamierzam.

Zazwyczaj u stomatologa na fotelu siedziałem dłużej, a tutaj jakoś to idzie dość szybko. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na jakość. Na razie nie mam zastrzeżeń i wszystkie plomby się trzymają, a reklamacje są uwzględniane za darmo. Jeden problem nie został tylko do końca rozwiązany i nie wiadomo do końca dlaczego mnie pobolewa przy jedzeniu.

Przez lata szukałam takiego lekarza - miły, uprzejmy, zawsze wszystko wyjaśnia, a leczenie jest niemal bezbolesne - to pierwszy dentysta do którego chodzę bez strachu. Przeprowadził na moich zębach dość skomplikowaną operację (wszczepienie implantu) - z efektu jestem niesamowicie zadowolona - po 15 latach znowu mogę się uśmiechać! Teraz chodzę do niego na darmowe wizyty kontrolne - zawsze mnie pamięta, pyta o rodzinę (zęby męża też leczy). Polecam każdemu! ps. W nowym gabinecie na Źródlanej jest nawet mini-bawialnia dla dzieci:)

ps. W nowym gabinecie na Źródlanej jest nawet mini-bawialnia dla dzieci:)

Trafiłem do doktora Siwca z polecenia. Do odważnych w gesti wizyt stomatologicznych nie należę. Ale naprawdę u tego lekarza nie ma co się bać. Jest super delikatny, także zdołał do siebie przekonać nawet takiego panikarza jak ja. O cenach nie wspominam bo to pojęcie względne, ogólnie wielu dentystów w swoim życiu odwiedzając, cenowo wszędzie podobnie.Ogólnie duży plus dla tego lekarza.

Lekarz super! Miałam kłopoty z górną dwójką. Sztyft wypadł i uszkodził korzeń. Pan doktor znakomicie rozwiązał problem szybko i bezboleśnie a w dodatku b.estetycznie.Cena średnia ale wykonanie na medal. Poleciłam też pana dr mężowi. też nie może się go nachwalić. Oboje cieszymy się, że ma takie uznanie u pacjentów. Zasługuje na nie.

PANICZNIE bałem się dentysty, w końcu natrafiłem na profesjonalistę! Usunięcie zęba (którego prawie nie było) totalnie bezbolesne w 10 minut - 120zł. Plombowanie dwóch zębów 200zł - oczywiście bez najmniejszego bólu. I na koniec leczenie kanałowe (ratowanie zniszczonego zęba) również bezbolesne, całość leczenia kilkutygodniowego - 500zł. Spokój, opanowanie, objaśnienie wykonywanego zabiegu w oczywiście bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam wszystkim znajomym, a w szczególności osobom, które panicznie boją się dentysty.

Poszłam do Pana Radosława z panicznym strachem przed dentystą. Po pierwszej wizycie (plombowaniu), wiedziałam że nie ma się czego bać, a po kolejnych (leczenie kanałowe) stwierdzam, że to jest idealny lekarz dla ludzi którzy odczuwają strach przed leczeniem dentystycznym. Jest opanowany, miły, z profesjonalnym podejściem do pacjenta.

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u tego lekarza. Rozwiązał wszystkie problemy z którymi się do niego zgłosiłem. Szczerze polecam.

Pan Doktor zakladal mi plombe. Po tygodniu zab nadal bolal. Doktor borowal jeszcze raz i ponownie zalozyl plombe. Po miesiacu zab ponownie zaczal bolec. Po wizycie u innego dentysty okazalo sie, ze plomba nie byla dobrze zalozona (nie dociskala do konca zeba przy dziasle), caly czas byla prochnica i po takim czasie konieczne jest leczenie kanalowe. Pan Doktor bardzo mily i uprzejmy, tylko ze nie radzi sobie z zalozeniem prostej plomby.