lekarz Skrzat Skrzat

3,1
3,3
3,4
3,3

Niestety zupełny brak podejścia do dzieci. Ponieważ za drzwiami czekał kolejny mały pacjent pani doktor nie miała czasu na zabawę z moim czterolatkiem i po prostu poleciła gabinet prywatny swojej koleżanki (HA!!!) gdzie leczenie jednego mlecznego ząbka to koszt 250 zł!, a podczas wizyty dziecko jest poddane działaniu gazu rozweselającego. Wspomnę, że syn ma już 5 wyleczonych ząbków, więc nie jest "trudnym pacjentem".

Też się zastanawiam skąd te negatywne opinie... Chyba przewrażliwienie na swoim punkcie... Mój syn po wielu poszukiwaniach dentysty trafił jako trzylatek do Pani doktor... W tym roku kończy 9 lat i cały czas jest jej pacjentem. Nie musimy często przychodzić, ponieważ w miarę szybko zaczęliśmy leczenie, ale na każdą wizytę syn idzie z chęcią. Wszystko mu zawsze Pani doktor wytłumaczy, pokaże. Polecam.

Nie polecam tej Pani żadnemu rodzicowi,moja 4 letnia córka weszła ,dała się zbadać i było ok ,ale gdy usłyszała o podcięciu języka zaczęła płakać i nie chciała dać nic zrobić,Pani Skrzat zatykała jej ręką buzię żeby nie płakała i tak wrzeszczała ze mąż siedzący w poczekalni słyszał jej krzyki.Wstałam i wyszłam.Pani się spieszyła bo miała na naszą wizytę 15 minut bo czekało już następne dziecko.Nie polecam,robią na ilość ,zero podejścia do dziecka byle szybko i następny.Okropne babsko!!!!!!!!!

Leczymy zęby naszej córce od dłuższego czasu (córka ma 5 lat). Jesteśmy w 100% zadowoleni. Nie wiem skąd te niskie opinie na temat pracy Pani doktor. Byliśmy na samym początku u innych dobrych stomatologów ale spełnili nawet w połowie oczekiwań. Rozumiem, że osoby dające niskie oceny to wielce urażeni w dumę rodzice, którym zwrócono uwagę, ze względu na dobro ich dziecka. Mamy pełne zaufanie do Pani doktor i w 100% polecamy innym.

Mamy pełne zaufanie do Pani doktor i w 100% polecamy innym.

brak podejścia do dzieci, bardzo nieuprzejma i wręcz odpychająca od siebie co innego mąż p. dr - zupełne przeciwieństwo

brak podejścia do dzieci, bardzo nieuprzejma i wręcz odpychająca od siebie
co innego mąż p. dr - zupełne przeciwieństwo

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Toruń"?

Adam Michalski

Toruń