dr Słamowir Sapieżko

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na Dr Sapieżko. Z całą odpowiedzialnością polecam pana Doktora. Wyciął mi pęcherzyk żółciowy i po zabiegu zostały minimalne blizny, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Jeszcze raz pięknie dziękuję za wszystko Panie Doktorze:)

Bardzo polecam doktora Sapieżkę. Może nie jest najbardziej rozmownym czy wylewnym człowiekiem na świecie, ale wie, co ma robić i jak to robić. Zostałam przyjęta na zabieg bardzo szybko. A gdy po zabiegu pojawiło się kilka pytań bez problemu przyjął mnie na oddziale, przebadał, i na wszystkie pytania odpowiedział.

jak naraie jestem zadowolona z doctora ,przyjol mne szybko do szpitala w Olecku i szybko usunol mi kamienie na woreczku zolciowym i nie zlekcewazyl moich dolegliwosci ,czego nie moge powiedziec o Szpitalu wojskowym W Elku poszlam z wynikami usg gastroskopia bo zoladek bolal to mi powiedzial prosze sie Zajac zoladkiem to nie od tego boli brzuch a od rzolada i ze dlugo trzeba cekac na zabieg i jakbynigdy nic brawo

godny polecenia lekarz znalazł u mnie chorobę i znacząco poprawił jakość życia po jego diagnostyce i zabiegu ponownie nic mnie nie boli a o mały włos nie miałbym połowy żoładka

Zdecydowanie ODRADZAM! Miałam złamany palec w dwóch miejscach stawowo. Ten lekarz nawet nie rozpoznał, że to takie poważne złamanie. To pan "doktor" nawet mi go nie nastawił, tylko włożył w szynę gipsową na miesiąc. Po tym pseudo leczeniu został mi przykurcz palca i groziła mi nieruchomość. Dzięki rehabilitacji mogę zginać palec,ale przykurcz został. A wystarczyło tylko złożyć palec odpowiednio i w porę. Nigdy więcej do niego nie poszłam i nie pójdę!

bardzo konkretny,miły i co najwazniejsze skuteczny,lekarz. Jestem 100% zadowolony z wizyty.

bardzo konkretny,miły i co najwazniejsze skuteczny,lekarz.
Jestem 100% zadowolony z wizyty.

Kiedyś uratował mi życie, ale potem się mną nie zajmował , nie interesował. Powinienem mieć dietę, nie powinienem chodzić , bo mógł pęknąć mi krwiak,ale tego minie powiedział dopiero zrobił to lekarz w BB-sotku