lekarz Sławomir Artymiak

do Dr.Artymiaka chodzę od 15 lat.Faktycznie jest bardzo miły,ale niestety jeśli ktoś oczekuje zainteresowania i opieki w szpitalu to nie bardzo sie interesuje.Ja byłam w szpitalu 2tyg.nie odwiedził mnie ani razu.ALE URATOWAŁ MOJĄ CIĄŻĘ.Godny polecenia lekarz.Jest bardzo delikatny

Jak czytam Wasze opinie to myślę, że chodziłam do zupełnie innego lekarza .... Prowadził moją ciążę - co 3 tygodnie usg - niby wszystko ok. Nie zauważył jednak na usg tydzień przed porodem, że dziecko waży ponad 5 kg i ma 61 cm długości ... Podczas porodu uciekł z sali (poród naturalny) pielęgniarki na szybko szukały innego lekarza !!!! Żeby chociaż przyszedł później na salę i sprawdził co u dzidziusia i co u mnie ... NIE POLECAM TEGO LEKARZA

Chociaż jestem pacjentką tego doktora od niedawna, to muszę przyznać że jest bardzo sympatycznym, wzbudzającym zaufanie kompetentnym lekarzem. Odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa. Jest delikatny. Mam nadzieję że pomoże mi zajść w ciążę. Straciłam już tyle czasu...

Świetny lekarz, pomógł mi doprowadzić mnie do zdrowia ,zresztą nie tylko mnie osoby którym polecałam Pana Sławomira były również bardzo zadowolone , nie długo znów się do niego wybieram :) Naprawdę serdecznie polecam . Pozdrawiam .

Polecam wszystkim kobietom.Dobry położnik spokojny opanowany zainteresowany pacjentką .

Dr. Artymiak jest świetnym fachowcem ze znakomitym podejściem , polecam!!!!

Dr. Artymiak jest świetnym fachowcem ze znakomitym podejściem , polecam!!!!

Lekarz godny polecenia i zaufania! Rzeczowo podchodzi do problemu i ludzko do pacjentki. Lekarz na 5+

Świetny lekarz, konkretny, rzeczowy i bardzo sympatyczny.

Świetny lekarz, konkretny, rzeczowy i bardzo sympatyczny.

Jak dla mnie najlepszy i najuprzejmiejszy ginekolog jakiego do tej pory znam :) zdecydowanie polecam

Bardzo dobry lekarz. Uratowal moja ciaze gdyz grozilo mi poronienie.

Bardzo dobry lekarz. Uratowal moja ciaze gdyz grozilo mi poronienie.