lekarz Sławomir Chmielewski

Alergolog

Pan doktor nie odróżnił ukąszenia owada od uderzenia i odesłał moje dziecko na rtg. Moim zdaniem porażka.

Kiedy córka dorosła pojawił się problem, kto dalej będzie ją leczył. Polecam z czystym sumieniem ze względu na kompetencje i podejście do dziecka. Moja córeczka szła chętnie na wizyty i dumna kiedy wykonała zadania 'specjalne' dzielnego pacjenta. Pozdrawiam - mama Karoliny.

leczył moje dziecko przez 10 lat.od czterech lat nie ma problemów z astmą. dziecko uprawia spoty wysiłkowe. Jedyny ślad po alergii jaki jeszcze został to cieknący nos i łzawiące oczy kiedy pylą trawy. Połaczenie dwóch specjalizacji daje bardzo dobre efekty- świetnie wyleczył bez antybiotyku zapalenie oskrzeli. z czysytm sumieniem gorąco polecam !!!

Najlepszy pediatra i alergolog dla dzieci jakiego znam. Jako jedyny rozpoznał chorobę i wdrożył innowatorskie leczenie dzięki, któremu dziecko szybko doszło do siebie. Polecam każdej znajomej i wszystkie koleżanki, które idą do niego z dzieckiem mówią to samo: ma rewelacyjne podejście do dzieci i jest bardzo dobrym specjalistą. Zdecydowanie polecam!!!

Kiedy szłam z moimi dziećmi do drugiego alergologa miałam wątpliwości. Dzieci bały się testów- po poprzednim lekarzu. Pan doktor i pielęgniarka pracująca z nim zdziałali cuda. U poprzednika dzieci miały uczulenie prawie na wszystkie produkty. Tutaj okazało się, że nie są uczulone. Oprócz testów było pobrane IgE. GORĄCO POLECAM!!!

Nie mam nic do zarzucenia. Lekarz bardzo miły, uprzejmy, poświęcił czas dla dziecka, wyrozumiały