lekarz Sławomir Choma

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem zaczełam chodzić od niedawna mam problemy z miesiączkami przy badaniu jest delikatny wszystko wytłumaczy jak trzeba to pokieruje dalej na badania takich lekarzy nam trzeba jak Pan którzy wiedzą co robią pomagają a nie odmawiają pomocy jak inni polecam pana doktora z całego serca po prostu jest się w dobrych rękach i nigdy się bez pomocy nie zostaję

Jestem bardzo zadowolona. Chodzę do Pana Doktora przeszło dwadzieścia lat. Trzy ciąże, w tym jedna w wieku 40 plus zawsze pomocny i dbający o pacjentkę..Polecam

napewno nie jest godny polecenia zajmuje sie lepiej tymi ktore mu sie lepiej spodobaja to tylko strata czasu jak sie do niego idzie

cham szkoda że takie ludzie jak on zajmują miejsca innym którzy naprawdę by nam pomogli , nie zna się na swojej pracy gdy coś się dzieje a o badaniach to pacjentki go informują bo o niczym nie wie

stanowczo odradzam!!!! nie wykrył u mnie raka szyjki macicy,ponadto leczyl mnie antybiotykami od gardła wiedzial jak brac tylko pieniadze najgorszy lekarz jakiego znam !!!!!!dzieki Panu "lekarzowi" juz nigdy nie bede mogla miec dzieci!!!!

lekarz który nie zna się na swojej pracy.prowadzac moją ciąże, nie wykrył poważnej wady serca Mojej Córeczki przez to nie dał Nam szansy byśmy były razem.

Doskonały lekarz!!! Dokładny i rzeczowy.

Doskonały lekarz!!! Dokładny i rzeczowy.

Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim. Miły, godny zaufania z dużą wiedzą

Bardzo dobry lekarz, polecam wszystkim. Miły, godny zaufania z dużą wiedzą

Poczytajcie opinie na innym forum bo potem któraś z czytających straci dziecko i będzie już za późno !!!!

prowadzil moja ciaze i bardzo mi pomogl:)

prowadzil moja ciaze i bardzo mi pomogl:)