lekarz Sławomir Cichecki

Laryngolog

Wspaniały,przemiły nie tylko lekarz,ale i człowiek.Myślę,że oprócz nazwania go laryngologiem spokojnie można dodać mu tytuł psychologa.Podchodzi do pacjenta z ogromna życzliwością i zrozumieniem,traktuje naprawdę poważnie.Polecam w 100%!!!

BARDZO SERDECZNY CZŁOWIEK I DO TEGO KOMPETENTNY LEKARZ, MAŁO JEST TAKICH LUDZI

BARDZO SERDECZNY CZŁOWIEK I DO TEGO KOMPETENTNY LEKARZ, MAŁO JEST TAKICH LUDZI

Kompetentny lekarz, bardzo miły, tłumaczy chorobe i sposób leczenia. W dziszejszych czasach żeby trafić na takiego lekarza to trzeba mieć dużo szczęscia. Wszystkim polecam

Polecam wszystkim. Sympatyczny i konkretny. Tak powinna przebiegać wizyta. Niewielu takich lekarzy jak ten Pan można dzisiaj spotkać. Widać, że praca i kontakt z pacjentem sprawia mu przyjemność. Dobry człowiek. Pozdrawiam.

zdecydowanie polecam ,lekarz udzielający wyczerpujących informacji.stawia bardzo trafne diagnozy.

Chętnie i dobrze leczy zarówno dorosłych jak i dzieci.Jest bardzo miły i zna się na leczeniu.