dr n. med. Sławomir Dobrzycki

Kardiolog

zaufanie do kompetencji 5 poświęony czas 5 godny polecenia 5 tłumaczenie choroby i leczenia 5 kompleksowość podejścia 5 uprzejmość 5

zaufanie do kompetencji 5
poświęony czas 5
godny polecenia 5
tłumaczenie choroby i leczenia 5
kompleksowość podejścia 5
uprzejmość 5

Ogólnie rzecz ujmując lekarz w obyciu nie zachowuje żadnej empatii do pacjenta.Nie przeprowadza szczegółowego wywiadu, nie jest zainteresowany analizą wyników będących w karcie szpitalnej, wręcz pod wpływem irytacji nie wie, gdzie suwalscy lekarze takowe umieścili. Bardzo żałuję, że wydałam swoje ciężko zarobione pieniądze na tę wizytę. Jeżeli potrzebujecie operacji być może pomoże, jednak, jeżeli fachowej porady, szczerze odradzam. Nic nie powiedział mi nowego, czego bym nie wiedziała. Komunikatywność zerowa i prostactwo w obyciu. Życzę wszystkim dużo zdrowia.

Rzeczowy,kompetentny,skuteczny,wysokiej kultury osobistej.Jestem od kilku lat pacjentką i polecam wszystkim . Wspaniały specjalista,lekarz i człowiek z klasą.

JEDNO WIELKIE ROZCZAROWANIE. Równie dobrze mogłabym te pieniądze wyrzucić za okno i nie pójść na żadną wizytę. Lekarz BARDZO niemiły, wręcz arogancki, przemądrzały.W niczym tak na prawdę mi nie pomógł, nawet nie można o zbyt dużo pytać bo zgasi w sekundzie!!! Jestem bardzo wzburzona PRYWATNĄ wizytą i to nie za małe pieniądze. Lekarz bardzo niedostępny! NIE POLECAM w żadnym wypadku, moja noga więcej tam nie powstanie!!!!

sam o sobie to mozna same superlatywy napisać. Pan kandyduje na Nobla jak OBAMA!!!!!!!!!!!

wspaniały doktór leczył mnie kilka razy dzięki niemu prawdopodobnie żyję

wspaniały doktór leczył mnie kilka razy dzięki niemu prawdopodobnie żyję