prof. zw. dr hab. Sławomir Dutkiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w życiu. Wspaniały diagnosta. Dzięki ogromnej wiedzy medycznej i doświadczeniu, przy jednoczesnym wykorzystaniu dostępnych badań precyzyjnie określa przyczynę dolegliwości i zaawansowanie choroby. Dobry kontakt z pacjentem , pewność działania, w trudnych przypadkach jasne określanie kolejnych etapów postępowania, powodują, że zyskuje się pełne zaufanie i przekonanie co do zastosowanych metod leczenia i przewidywanych ich efektów. Lekarz z powołania, w żadnym momencie nie pozwala pacjentowi „siąść psychicznie” przedstawiając proces leczenia jako drogę do wyleczenia, a nie do „poprawy stanu zdrowia”. POLECAM !!! z pełnym przekonaniem.

Gorąco polecam Pana Doktora. Jest profesjonalny i kompetentny. dodatkowo ma niesamowite podejście do pacjenta: cierpliwy, potrafi wytłumaczyć problem.

Szanowny Panie Profesorze tą drogą pragnę Panu podziękować za pomoc jaką Pan mi okazał. Miałem kłopoty związane z kamieniami. U paru lekarzy byłem z wizytą - bez efektu. Pana podejście, skuteczne działanie doprowadziło do pozbycia się kamieni co spowodowało wspaniałą ulgę. Jestem zdrowy !!!!! Pozdrawiam M.CH.

Szanowny Panie Profesorze tą drogą pragnę Panu podziękować
Pana podejście, skuteczne działanie doprowadziło do pozbycia się
kamieni co spowodowało wspaniałą ulgę. Jestem zdrowy !!!!!
Pozdrawiam M.CH.

Profesor w moim przypadku postawił trafną diagozę i zapisał lekarstwa , które skutecznie usunęły stany chorobowe wywołane m.in. trudnym do zwalczenia gronkowcem. Uchronił mnie tym samym od wyznaczonej już przez innych lekarzy operacji oraz pokierował dalszym leczeniem. Jest lekarzem , który patrzy na pacjenta / człowieka/ podmiotowo i całościowo , a nie tylko jako przypadek /jednostka/ chorobowa. Polecam Pana Profesora,gdyż mam do Niego zaufanie i szacunek. Danusia Sz.

Polecam Pana Profesora,gdyż mam do Niego zaufanie i szacunek.
Danusia Sz.

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaką uzyskałam w czasie wizyty, wszystko na "5" dawno nie pamiętam żeby tak wzorowo być przyjętą przez lekarza. Pomoc skuteczna. Pozdrawiam Pana Profesora. Maja

Pozdrawiam Pana Profesora. Maja

lekarz mily sympatyczny i w duza wiedza godny polecenia.

lekarz mily sympatyczny i w duza wiedza godny polecenia.

Jedyny który uratował mi życie. Po rozpoznaniu raka stercza (2003r) i przerzutów do kości - w tym do kręgosłupa ze złamaniami patologicznymi i uciskiem na rdzeń (byłem sparaliżowany od stóp do przepony) zastosował skuteczne leczenie po którym powracały funkcje ruchowe i wreszcie możliwość poruszania się. Żyję i nawet prowadzę samochód a nawet doczekałem w niezłym stanie 2013 roku.Andrzej K.mail:krzemien2004@wp.pl