lekarz Sławomir Falkowski

2,4
2,6

Najgorsza wizyta w moim życiu. Poszlam na wizytr w ramach pakietu Medicover do przychodni Polmed w Olsztynie. Lekarz wymyslal mi co raz to nowe choroby. Wmawial mi, ze sie czymś od kogos zarazilam, mimo, iz wiedzial, ze mam męża. Potem zaczął oskarżać męża, ze "chodzi na bok"- nie znajac w ogóle. Potem pytal czy nie zazywamy zadnych substancji odurzających(!). Na koniec spojrzał mi w oczy i stwierdzil, ze mam problemy neurologiczne, bo mam nierówne zrenice. A gdy zapytalam jak ma wygladac leczenie -jego zdaniem mialam zajac sie leczeniem nadzerki (mimo, ze kilku lekarzy u ktorych wczesnien bywalam twierdzilo, ze jest ona nieduza niegrozna cytologia wychodzi ok, a ze nie rodzilam, to czekac i kontrolowac) - odpowiedzi nie uzyskalam i nie wiem jak to leczenie mialoby wygladac i ile trwac. Lekarz raczen skupil sie na wmawianiu mi chorob oraz na upokarzaniu mnie. Zdecydowanie nie polecam i wystosuje ogicjalna skarge do Medicover z prosba o zweryfikowanie czy ten pan na pewno powinien byc w.ich pakiecie, bo moim zdaniem ewidentnie minal sie z powolaniem. Ten czlowiek nie powinien obcowac z ludzmi, a juz tym bardziej ich leczyć...

Polecam serdecznie tego lekarza. Od dawna jestem pacjetka i nigdy sie nie zawiodłam. Jest mily i zawsze w sposob profesjonalny odpowiada na moje pytania. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE. Wydaje mi sie że poprzednie opinie pisały Panie ktore same z sobą nie mogą sobie poradzić.Przykro czytac te klamstwa. WSTYD!!!!!

Polecam serdecznie tego lekarza.
Od dawna jestem pacjetka i nigdy sie nie zawiodłam.
WSTYD!!!!!

Jestem zszokowana podejściem pana doktora do pacjentów. Brak słuchania ze zrozumieniem. Lekarz pomimo cotygodniowych wizyt zadaje wciąż te same pytania: co dolega i co robimy.. Odnoszę wrażenie, że z ginekologią to on nie miał w życiu nic wspólnego. Z każda wizytą wykrywa nowe choroby, a pozostałych nie leczy. Również dziwi mnie fakt, że w internecie nie można znaleźć żadnej informacji na jego temat. Szczerze nie polecam.

Na wizycie u Pana Doktora byłam pierwszy i ostatni raz. Zdziwiłam się brakiem opinii w internecie ale zaryzykowałam i teraz ŻAŁUJĘ. Stres i nerwy jakie zafundował mi ten człowiek są nie do opisania. Moim zdaniem ten człowiek nie powinien zajmować się kobietami w ciąży, raczej krowami w chlewie. Zero badań, zero wyjaśnień, usg 30 sekundowe, żadnych dodatkowych zleceń. Kąśliwe uwagi, brak odpowiedzi na zadawane pytania. Zero kompetencji i podejścia do kobiet w ciąży. Radzę omijać gabinet tego lekarza chyba że chcecie przeżyć tą traumę którą ja przeżyłam. NIE POLECAM!!!!

Serdecznie NIE POLECAM. Pan doktor wyraźnie zniecierpliwiony, wizyta trwała kilka minut, miałam wrażenie, że chce tylko "odwalić robotę". Uwagi i aluzje pod moim adresem były nie na miejscu, co spotęgowało tylko stres spowodowany wizytą. Byłam pierwszy i ostatni raz!