lekarz Sławomir Flis

Pediatra

Polecam wszystkim rodzicom konsultacje u dr-a Flisa - bardzo doświadczonego i kompetentnego lekarza pediatry, kochającego swój zawód i pomoc innym, szczególnie maluchom. Cierpliwy, wysokiej kultury Człowiek i specjalista jakich dziś niewielu, stawiający trafne diagnozy i podchodzacy do każdego indywidualnie i z największą troską.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia , niewielu już jest takich lekarzy którzy leczą a nie patrzą na kasę.

Bardzo dobry pediatra,stawia zawsze trafne diagnozy,lubiany przez dzieci.Dokladnie tłumaczy jak postepować z chorym dzieckiem! Polecam matkom dr Flisa

doktor flis to bardzo dobry lekarz pediatra najlepszy w powiecie łęczyckim

doktor flis to bardzo dobry lekarz pediatra najlepszy w powiecie łęczyckim

Doswiadczony,kompetentny specjalista,stawia trafna diagnoze i skutecznie leczy,mily,ma b.dobry kontakt z malymi pacjentami,jest bardzo cierpliwy i dokladnie tlumaczy jak postepowac z chorym dzieckiem,zaprasza na bezplatne kontrolne wizyty!Polecam wszystkim dr.Flisa lekarza z powolania !!

Bardzo konkretny i kompetentny lekarz, ma fajne podejście do dzieci, wizyta trwa długo bo do zagadnienia choroby podchodzi kompleksowo, długo tłumaczy rodzicom co i jak. Zawsze polecam go naszym znajomym.

Dobry kompetentny lekarz, który przyjmie nawet o późnej porze.Konkretny i rzeczowy. W sytuacjach awaryjnych zawsze można na niego liczyć.

Wzbudza ogromne zaufanie. Zawsze pomoże, wysłucha i można liczyć na pełną dyspozyzję. Ale przede wszystkim świetny lekarz, robi to co umie i kocha najlepiej...

Jest to stary dziadek który dawno powinien być w fotelu przed telewizorem a nie leczyć dzieci. Pojechałam tam bo nie miałem wyboru. Dziecko każe mi faszerować sterydami na zapalenie uch a jest on pediatrą a nie laryngologiem. Smieszne NIE POLECAM

Bardzo nam pomógł,miły,sympatyczny pan,naszym dzieciom bardzo się spodobał,polecam.