lekarz Sławomir Gajewski

Ortopeda, Traumatolog

Tragiczny lekarz, niemiły, zero empatii, powolny, gada dyzo ale od rzeczy, naprawdę z takimi kekarzsmi w szpitalu to niestety nigdy nie będzie dobrze w służbie zdrowia. Odradzam

Lekarz arogancki i niemiły, moja wizyta trwała max. 7 minut, z czego część czasu rozmawiał przez telefon (nie mówiąc o opóźnieniu 1, 5h) Nie chciał mnie zbadać, mimo zalecenia na skierowaniu, argumentując to brakiem czasu. Prosząc o obejrzenie urazu, skoro siedziałam obok, a wystarczyło zerknąć, usłyszam : 'proszę wyjść bo zrobię się niemiły'. Naprawdę? A wychodząc dodał nieprzyjemnym tonem: 'i niech się Pani tu nie obraża' Rozumiem brak personelu, który mógłby przyjmować, ale moim zdaniem ten lekarz powinien już od dobrych kilku lat przebywać na emeryturze i nie mieć kontaktu ...

Naprawdę?

A wychodząc dodał nieprzyjemnym tonem:
'i niech się Pani tu nie obraża'

Rozumiem brak personelu, który mógłby przyjmować, ale moim zdaniem ten lekarz powinien już od dobrych kilku lat przebywać na emeryturze i nie mieć kontaktu z pacjentami.

Absolutnie nie polecam..

Polecam wizyty u tego specjalisty. Wielu znajomych zostało prawidłowo zdiagnozowanych i leczonych. U wielu z nich odkrył dodatkowe uszczerbki na zdrowiu po wypadku, których inni specjaliści nie zdiagnozowali i nie leczyli przepisując tylko tabletki przeciwbólowe. Warto spróbować i zobaczyć różnicę w leczeniu, podejściu i pozytywnych skutkach leczenia.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor jest kompetentny, rzeczowy oraz przekazuje dokładne informacje pacjenotwi. Polecam.

Profesjonalne podejście do pacjenta.
Polecam.

Jedna wielka tragedia. Kilka wizyt z pacjentką, która miała bardzo poważny wypadek: wieloodłamowe złamania kości ramiennej, liczne stłuczenia, ogromną rana na łokciu, złamane kręgi. Pan doktor nie zainteresował się niczym, jedynie co potrafił robić podczas wizyt to zbyć pacjenta oraz wpatrywać się w ekran monitora. Na ranę na łokciu, która jak powiedział inny pan doktor nadawała się do zszycia, ten stwierdził, że to tylko "otarcie naskórka". Dodatkowo trzeba było prosić o leki przeciwbólowe czy skierowanie na rehabilitację. Wizyta 5 minut i jak to doktor zawsze mówił "to wszystko. Dowidzenia". Brak empatii, wysłuchania pacjenta, jednym słowem - brak czegokolwiek. Tylko współczuć, że taka osoba została lekarzem i zajmuje się zdrowiem ludzi. Należy omijać szerokim łukiem tego Pana.

Z czystym sumieniem polecam dr.Gajewskiego, wielu ortopedów miałam na swojej drodze, dopiero gdy trafiłam z polecenia do doktora konkretnie mnie zbadał, był konkretny i nie owijał w bawełnę, nie należy do osób wylewnych i czułych, ale dla mnie ważne jest nie jego sposób bycia, a kompetencja. Dzięki niemu mam naprawioną nogę, a mogło być gorzej, 3 ortopedów zbagatelizowało problem po wtórnym skręceniu stawu skokowego, poza doktorem który po wywiadzie i badaniach dziwił się, że staw trzyma się kupy. Jestem jemu wdzięczna za podejście i profesjonalizm, mimo że jeszcze to nie koniec mojego leczenia, z czystym sumieniem Polecam każdemu kto szuka KONKRETNEGO I RZECZOWEGO lekarza, a nie pierdoły która będzie nas zbywać lub powie to co chcemy usłyszeć, a nie to co powinniśmy.
Jeszcze raz POLECAM

masakra.. dlatego jest jak jest, arogancki i nieuprzejmy co nie licuje z zawodem lekarza ..brak poszanowania dla człowieka ,że nie wspomnę człowieka chorego czyli pacjenta ..

Pierwszy raz spotkałem się z tym lekarzem i jeszcze nigdy nie zostałem tak podle potraktowany. Po wyjściu z gabinetu byłem wściekły i zastanawiałem się po co tu przyjechałem. To człowiek bez kultury wyniosły, arogancki podważył zalecenia innego lekarza, krytykował jego wpis twierdził, że jego oznaczenia zapisane na skierowaniu nie są jemu znane, krytykował nie tylko kolegę po fachu ortopedę ,ale i reumatolog u której się leczę. Twierdził,, że brak pełnej dokumentacji -a dokumentację otrzymał tylko pewnie się z nią nie zapoznał. Podczas badania, co mnie zdziwiło mierzył centymetrem bicepsy, po co nie wiem?. Dostarczyłem wiele przeprowadzonych badań z opisem, które miały być dołączone do mojej dokumentacji ,przeliczył kartki, nie zaznajamiając ,,a na koniec wizyty chwycił kilka sztuk powiedział żebym to sobie zabrał, gdy powiedziałem, że to są dla pana, wrzucił do kosza . Pomyślałem, co za podłość.

KONKRETY FACET NIE OWIJA W BAWEŁNĘ JAK INNI. PO KONTUZJI ODNIESIONEJ NA NARTACH POMÓGŁ.KOLEGA MI POLECIŁ DOKTORA GAJEWSKIEGO .DZIĘKI SZACUN

GAJEWSKIEGO .DZIĘKI SZACUN

Konkretny, rzeczowy facet, jakby nie to, do nocy by ludzie czekali na wizytę, bo korytarz zawsze pełen "połamańców". Podczas upadku złamałam nogę i trafiłam do doktora na stół operacyjny a potem do przychodni. Cel, postawić mnie na nogi, został osiągnięty, dzięki fachowej opiece i doradztwu doktora Gajewskiego. Czytam te opinie i wiem o co chodzi. Jest konkretny (suchy w wypowiedziach) i to pewnie wzbudza tyle negatywnych emocji pacjentów oczekujących "głaskania i współczucia". Nikt nie bierze pod uwagę, że doktor ma dziennie kilkadziesiąt pacjentów i sam, nie ma kiedy pewnie zjeść ...

Podczas upadku złamałam nogę i trafiłam do doktora na stół operacyjny a potem do przychodni. Cel, postawić mnie na nogi, został osiągnięty, dzięki fachowej opiece i doradztwu doktora Gajewskiego. Czytam te opinie i wiem o co chodzi. Jest konkretny (suchy w wypowiedziach) i to pewnie wzbudza tyle negatywnych emocji pacjentów oczekujących "głaskania i współczucia". Nikt nie bierze pod uwagę, że doktor ma dziennie kilkadziesiąt pacjentów i sam, nie ma kiedy pewnie zjeść śniadania. Ja staram się zawsze patrzeć na człowieka a nie na osobę, od której należy tylko wymagać. Też miałam małą spinę z doktorem, też mnie z lekka wkurzył, na trzeciej wizycie, ale jak mogłabym podważać jego kompetencje, które są jak najbardziej mistrzowskie.