Sławomir Gęsior

Zgodzę się ze wszystkim pozytywnymi opiniami. Pan doktor zawsze pogodny, zawsze pomoże. Ma świetne podejście do dzieci, odpowiada na wszelkie pytania. Diagnozy są trafne i leczenie pomaga. Nam nie przypisuje tych samych leków (mam 3 dzieci, każdy traktowany jest indywidualnie) Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobry lekarz, dokladny, pomocny, zawsze nas wyprowadzi z choroby. Wcale nie przepisuje stalego zestawu lekow jak ktos z poprzednikow pisal, wrecz przeciwnie jak cos nie dziala to szuka innego rozwiazania (a swoja droga jesli lek dziala to co sie czepiac ze inni dostaja to samo? moze choruja na to samo), nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy, a przede wszystkim jest bardzo dostepny i zawsze mozna sie z nim skonsultowac

Może prywatne wizyty wyglądają inaczej, ale ja chodziłam do Pana Gęsiora jako dziecko i było ok, choć dużo chorowałam. Wiem, że każdy może się mylić, ale niestety po doświadczeniach z moją siostrzenicą, która połknęła 5-groszową monetę muszę odradzić tego lekarza. Trafiła do niego państwowo i niestety - mimo braku gorączki i innych objawów wskazujących na stan zapalny-była leczona pod tym kątem. Na szczęście inny-bradziej kompetentny lekarz od razu skierował niespełna dwuletnią dziewczynkę na prześwietlenie. Dzięki temu ma dziś 12 lat.

kompleksowo bada dziecko, odpowiada na kazde pytanie, robi dokladny wywiad, co jak wiadomo jest bardzo wazne w przypadku wielu chorob, szczegolnie u dzieci, nie przepisuje antibiotykow bez powodu, wrecz czesto stroni od nich, polecam,

polecam Pana doktora. Ma swietne podejscie do dzieci. Mozna Mu zadac 100 pytan a I tak nie jest zniecierpliwiony. Bada dziecko z duza atencja.

Super lekarz. Wyrozumiały, nie popędza, dokładnie bada. Gorąco polecam

Super lekarz. Wyrozumiały, nie popędza, dokładnie bada. Gorąco polecam

Bardzo dokładnie badał dziecko, pozostawił możliwość konsultacji telefonicznej. Zdecydowanie wyrozumiały dla młodej, być może przewrażliwionej matki.

Lekarz jadacy niestety na opinii sprzed lat. Niestety chyba komercyjnie przepisuje leki (sponsorowany). U nas i u naszych znajomych stały zestaw leków... Ciągle Zyrtec , etc... etc... Bardzo mieszane uczucia

Bardzo mieszane uczucia

Super lekarz. Rewelacyjne podejście do dzieci, stawia trafne diagnozy i nie przesadza z antybiotykami, miły, serdeczny a przy tym bardzo kompetentny. Mam do niego duże zaufanie jesli chodzi o zdrowie moich dzieci. Ocena 5 to za mało!