lekarz Sławomir Godleś

3,7

Okropnie nieuprzejmy, żałosne żarty, można poczuć się niekomfortowo, płakałam po wizycie. Zdecydowanie nie polecam

Moim zdaniem lekarz kompetentny, z poczuciem humoru, czułam się swobodnie dzięki podejściu Pana Doktora. Pan Doktor mnie operował i nie było żadnych komplikacji, czuję sie dobrze. Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Moim zdaniem GODNY POLECENIA

Dla każdej, a przynajmniej dla większości kobiet, wizyta u ginekologa to ogromny stres. Dr Godleś to świetny lekarz, potrafi odstresować spiętą badaniem pacjentkę, dzięki czemu badanie jest znośne. Poza tym jest bardzo sympatyczny, nie posiadam kompetencji do oceny merytorycznej, ale uważam, że jest dobrym lekażem

Szczerze polecam tego lekarza, aktualnie prowadzi mi ciąże. (NFZ). Jestem zadowolona a te żarty wcale nie są nie smaczne, lekarz żartuje po to aby rozluźnić atmosferę i bardzo mi to pomaga.

Korzystałam z opieki tego lekarza w szpitalu, gdzie musiałam usunąć martwa ciążę. Pan Doktor wykazał się wzorowym podejściem do pacjentki w tej przykrej sytuacji. Dzięki dokładnemu wytłumaczeniu wszystkich czekających mnie czynności medycznych i upewnieniu się lekarza, że rozumiem i zgadzam się na to co mnie czeka, miałam pewność, że nie obsługuje mnie żaden "rzeźnik", lecz osoba uważająca dobro pacjentki za najwyższą wartość.

Byłam u tego lekarza po raz pierwszy, z ubezpieczenia, i nie mogę zgodzić się z negatywnymi komentarzami przedmówczyń. Doktor rzeczywiście lubi pożartować (i to cale nie w złym tonie), przez co rozładowuje napięcie pacjentki i wprowadza sympatyczną nutę w... hm, co tu kryć, stresującą atmosferę badania ginekologicznego. Przebadał mnie gruntownie, wyjaśnił niejasności, cierpliwie odpowiadał na dręczące mnie wątpliwości. Nie mam zastrzeżeń. Choć pewnie można trafić na zły dzień - jak w życiu...

Świetny fachowiec, ciepły i wyrozumiały człowiek.Mam doświadczenie,bo korzystałam z usług innych lekarzy-ginekologów (prywatnie i "państwowo").Będąc na pierwszej wizycie (z NFZ) byłam mile zaskoczona podejściem do pacjentek.Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami niektórych pań.Zapewniam,że to super-fachowiec.Z mojego polecenia chodzą do tego lekarza inne koleżanki i są bardzo zadowolone. Ani one, ani ja nie zamierzamy zmieniać lekarza! Panie doktorze! Prosimy nie rezygnować z Kołobrzegu!!!

w dużym skrócie - osobiście nie polecam , przy mnie komentował inne pacjentki , człowiek o specyficznym - niezbyt fajnym poczuciu humoru , czasami z docinkami nie na miejscu.jeżeli chodzi o jego umiejętności i wiedzę zawodową - nie neguję i nie oceniam (na szczęście żadnych zabiegów nie miałam robionych , więc nie mogę się wypowiedzieć w tej sprawie)

Wspaniały człowiek. Ciepły. Czułam się bezpieczna. Wszystko mi wytłumaczył. Szczerze polecam!

nie byłam zadowolona z wizyt u tego lekarza , dlatego z czasem zmieniłam doktora. wg mnie lekarz jest po to , żeby leczyć , pomagać w danej sytuacji , a pożartować to sobie mogę ze znajomymi. gdyby to jeszcze były żarty na jakimś wyższym poziomie ... osobiście nie polecę tego lekarza żadnej innej mojej koleżance/znajomej