dr Sławomir Grabarczyk

Pediatra

Jest naszym lekarzem rodzinnym od 10 lat i nigdy nas nie zawiódł. Służy kompetentną pomocą i radą w każdej sytuacji. Wyprowadził córkę z ciągłych przeziębień i infekcji prawidłową diagnozą. Ma niesamowite podejście do dzieci, co jest bardzo istotne. Odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu!

profesjonalista, poświęca pacjentom wiele uwagi, dokładnie bada i widać, że zna się doskonale na tym co robi, naprawdę godny polecenia specjalista, nasz maluszek bardzo go lubi, a my jesteśmy pewni że ma najlepszą opiekę lekarską

Pan doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Moi synkowie bardzo go lubią i wcale się nie boją (u innych lekarzy tak nie było). Każde badanie przeprowadza szczegółowo i dokładnie. W odróżnieniu od innych lekarzy, z którymi miałam do czynienia, wykazuje duże zainteresowanie stanem zdrowia dziecka i zaangażowanie w dokładną diagnozę i pomoc. Przy tym wszystkim ceni naturalne metody leczenia i nie aplikuje dziecku zbędnych leków. Jest sympatyczny i przystępny, wszystko dokładnie tłumaczy. Jedyny minus to to, że tak trudno się do niego dostać...

Pamięta swoich malych pacjetow. Moj synek Go uwielbia. Dr Grabarczyk jest jedyny w swoim rodzaju.Lekarz z powołania.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Profesjonalista i naprawdę fajny facet:).

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Profesjonalista i naprawdę fajny facet:).