dr hab. n. med. Sławomir Graczyk

Polecam dra Graczyka! Jest to świetny specjalista, lekarz z powołaniem, kompetentny i rzeczowy, komunikatywny i ciekawy człowiek, z dużym poczuciem humoru. Wytłumaczy w czym rzecz bez krępującego dopytywania. Wzbudza ogromne zaufanie i nawet panie, którym wydaje się, że mają jakiś wstydliwy problem, nie powinny czuć się skrępowane na wizycie. Ja miałam niedawno wykonaną krioterapię szyjki macicy, zdecydowałam się na ten nieinwazyjny zabieg ze względu na mało komfortowe plamienia oraz starania o dziecko. Nie wyobrażam sobie, żeby jakikolwiek inny lekarz miał prowadzić naszą przyszłą ciążę. Czasami zdarza się lekarzowi markotny nastrój, ale nie należy na to zwracać szczególnej uwagi. Może to nieco wystraszyć bardziej nieśmiałe panie, wystarczy wtedy przejąć inicjatywę w rozmowie, a z miejsca jest interakcja. Wprowadza też na ogół atmosferę luzu, która może się nie wszystkim paniom podobać, ale w moim odczuciu nie ma to nic wspólnego z wulgarnością, a na nią jestem bardzo wyczulona. Potrafi się spóźnić na przyjęcia, ale niezależnie od tego jest to bardzo dobry lekarz, miły i zabawny człowiek. W Poznaniu przyjmuje na NFZ na Szylinga 8 oraz w klinice na Promienistej. Pozdrowienia dla dra Graczyka! :)

Po przerażającej pierwszej wizycie u ginekologa przez 7 (!) lat nie mogłam zdobyć się na odwagę, żeby iść przebadać się po raz kolejny. W końcu jednak nie było wyjścia, bo eweidentnie zaczeło dziać się coś z jajnikiem i przypadkiem trafiłam właśnie na tego lekarza. Skustecznie wyleczył mnie ze strachu przed ginekologami :)

dzięki niemu mam wspaniałego krasnala który w tej chwili ma 19 miesięcy :) pozdrawiam wszystkie pacjentki dr. Graczyka

Naprawde swietny lekarz-pod kazdym wzgledem.Polecam bardzo

Naprawde swietny lekarz-pod kazdym wzgledem.Polecam bardzo

Doskonały fachowiec, bardzo życzliwy. Poświęca odpowiednio dużo czasu na dokładne wytłumaczenie problemu. Wzbudza zaufanie po pierwszym wypowiedzianym zdaniu i potrafi natychmiast uspokoić pacjenta.

świetny lekarz i świetny człowiek. życzliwy, kompetentny i pozytywnie nastawiony

SUPER LEKARZ TAK SAMO NA WIZYTACH PRYWATNYCH JAK I PAŃSTWOWYCH

SUPER LEKARZ TAK SAMO NA WIZYTACH PRYWATNYCH JAK I PAŃSTWOWYCH