dr n. med. Sławomir Graff

Neurolog

Trafiłem do Pana doktora przez przypadek ale nie żałuję ponieważ bardzo mi pomógł w schorzeniach neurologicznych. Głęboka wiedza medyczna poparta doświadczeniem wysoka kultura osobista, dbałość i troska o pacjenta ... to część zalet Pana doktora Graffa. Leczyłem się u kilku neurologów ale ten jest najlepszy i godny polecenia.

Witam serdecznie wystawiam temu lekarzowi bardzo dobrą opinie bo takich lekarzy jak ten Pan doktor jest mało ponieważ bardzo ma miłe i na temat podejście do pacjenta wytłumaczy chorobę na temat poświeci swój czas osobie która potrzebuje pomocy lekarza takiego jak właśnie jest ten Pan doktor POLECAM NAPRAWDĘ

Byłem u tego neurologa jeden raz ale zrezygnowałem. Wywiad, jak ktoś już wcześniej napisał, przeprowadził bardzo szczegółowo, na pewno nie sposób odmówić mu wysokiego poziomu kultury osobistej. Jednakże przepisał mi lek, który już kiedyś zażywałem przez dłuższy czas a mimo to absolutnie mi nie pomógł. Dr Graff zasugerował się diagnozą innych neurologów, która być może była błędna. Oczekiwałem, że na nowo zleci odpowiednie badania i na nowo rozpatrzy moje dolegliwości.

Wizyta trochę droga, ale zdrowie nie ma ceny. Pan doktor cierpliwy, dokładny, szczegółowo i kompleksowo wypytał o objawy, wyjaśnił i odpowiedział na wszystkie pytania. Może trochę zamknięty w sobie, ale czuje się, że zależy mu na pacjencie. Polecam zdecydowanie.

Pan doktor jest osobą wrażliwą i kompetentną.Leczę się już długo i myślę że to niezwykle dobry człowiek i lekarz.Pełny spokoju, o bardzo dużej wiedzy.Jeśli ktoś potrzebuje pomocy- to polecam!

Bardzo spokojny i kompetentny lekarz, odpowie na wszystkie pytania i stara się pomóc we wszystkich problemach pacjenta.Godny polecenia.Bardzo jestem wdzięczna za pomoc. Ogromna wiedza Pana doktora.

Ogromna wiedza Pana doktora.

Bardzo dobry lekarz, który leczy pacjentów z takim samym zaangażowaniem przy wizycie prywatnej i na kasę chorych. Mam porównanie ponieważ pierwsza wizyta (na kasę) nie odbiegała jakością od kolejnej (prywatnie). A jest to rzadkie zjawisko w dzisiejszych czasach...

przeprowadza szczegółowy wywiad, w porównaniu do innych lekarzy to jakby co najmniej książkę pisał, za co mu chwała. Wzbudza zaufanie, jest serdeczny, jak dla mnie super

zdecydowanie polecam. Wizyta ok. Szybka diagnoza. Skierowania na badania kontrolne. I po strachu.

Gorąco polecam!! Lekarz który SŁUCHA pacjenta i poświęca mu dużo czasu,naprawdę wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Pacjentka

Pacjentka

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bielsko-Biała"?

Przychodnia Neurologiczna w Szpitalu Kolejowym
ul Zywiecka 19
rynek 5
Kęty
wojewódzki
GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała