lekarz Sławomir Jabłoński

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Polecam Pana doktora. Bardzo miły, cierpliwy i rzeczowy. Odpowiedział na wszystkie moje pytania oraz zaproponował plan dalszego leczenia.

Byłam z wizytą u Doktora 20.07.2021. Jestem bardzo zadowolona z jej przebiegu. Polecam tego lekarza innym pacjentkom! Załączam pozdrowienia

Byłam z wizytą u Doktora 20.07.2021.
Załączam pozdrowienia

Lekarz, cierpliwy, jeśli o coś jest pytany to wytłumaczy ze stoickim spokojem, czytam niektórych komentarze i myślę że chyba to nie ten lekarz 🤔może komuś się coś pomyliło. Naprawdę do tego lekarza chodzę od ok 10 lat, prowadził mi dwie ciążę, ostatnią ciążę można powiedzieć uratował mi dziecko, dał natychmiastowe skierowanie bo widział że coś jest nie tak. Godny polecenia hak i do prowadzenia ciąży, ale i także do innych kobiecych spraw, polecam!

Bardzo dobry lekarz,trafiłam do niego w szpitalu i nie zamieniłabym do na nikogo innego,przeprowadził mi operacje w szpitalu onkologicznym. Cudowny,cierpliwy i bardzo opiekuńczy lekarz,godny polecenia.

BRAK SŁÓW NIE POLECAM TRAGEDIA KOMPLETNA CHAMSKI SPOSÓB BADANIA PORAŻKA

BRAK SŁÓW NIE POLECAM TRAGEDIA KOMPLETNA CHAMSKI SPOSÓB BADANIA PORAŻKA

bardzo dobry lekarz polecam go moim znajomym prowadzil mi cala ciaze i prowadzil mi ja bardzo dobrze bylam z niego zadowolona a do tego chodzialm nawet po ciazy do niego wyleczyl mi nawet nadrzerke ktora mialam po ciazy jest wspanaialym lekarzem

NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM IGNORUJE PROBLEMY ZWIĄZANE Z CIĄŻĄ I WYNIKAJĄCĄ Z NIĄ ZAGROŻENIAMI.

pan doktor wyslal mnie do szpitala gdyz stwierdzil u mnie martwa ciaze poniewaz powiedzial ze nic u mnie nie widzi. po badanich wykonanych w szpitalu przez wykwalifikowanych lekarzy stwierdzono u mnie 6 tygodniowa ZYJACA ciaze z bijacym serduszkiem.

To naprawdę bardzo dobry lekarz . Wcześniejszy ginekolog powiedział mi ,ze nie doniose ciąży ,ze nie ma takich szans . Do doktora trafiłam przez przypadek a ten odrazu zrobił mi usg wytłumaczył wszystko i skierował mnie na odpowiednie badania. Dzis jestem w 17 tygodniu ciąży wszystko jest ok a do doktora wiem ,że moge przyjsc z kazdym pytaniem i przyjmie mnie bez zadnego kłopotu :)u poprzedniego ginekologa tak nie mialam . Jest bardzo sympatyczny i zawsze wszystko dokladnie tłumaczy bardzo go polecam :)

To naprawdę bardzo dobry lekarz .

dla mnie dr Jabłoński to cudowny lekarz i człowiek. podjął się operacji na którą u renomowanego lekarza miałam czekać rok i jeszcze zapłacić a skutków nie był w stanie przewidzieć. a pan Jabłoński powiedział, że pomoże, że będzie dobrze i zaraz leżałam na oddziale. dziś mam 30 lat dwójkę dzieci trzecie w drodze, jestem szczęśliwa i zdrowa dzięki temu lekarzowi. miły, uśmiechnięty, rzeczowy.wszystko tłumaczył, cierpliwie odpowiadał na pytania. mogę go polecić każdemu bez zająknięcia. on mi życie uratował!!! i to z wielką klasą!!!!!!

on mi życie uratował!!! i to z wielką klasą!!!!!!