lekarz Sławomir Jabłoński

2,9
2,7
2,8
3,3

Bardzo dobry lekarz,trafiłam do niego w szpitalu i nie zamieniłabym do na nikogo innego,przeprowadził mi operacje w szpitalu onkologicznym. Cudowny,cierpliwy i bardzo opiekuńczy lekarz,godny polecenia.

To naprawdę bardzo dobry lekarz . Wcześniejszy ginekolog powiedział mi ,ze nie doniose ciąży ,ze nie ma takich szans . Do doktora trafiłam przez przypadek a ten odrazu zrobił mi usg wytłumaczył wszystko i skierował mnie na odpowiednie badania. Dzis jestem w 17 tygodniu ciąży wszystko jest ok a do doktora wiem ,że moge przyjsc z kazdym pytaniem i przyjmie mnie bez zadnego kłopotu :)u poprzedniego ginekologa tak nie mialam . Jest bardzo sympatyczny i zawsze wszystko dokladnie tłumaczy bardzo go polecam :)

To naprawdę bardzo dobry lekarz .

dla mnie dr Jabłoński to cudowny lekarz i człowiek. podjął się operacji na którą u renomowanego lekarza miałam czekać rok i jeszcze zapłacić a skutków nie był w stanie przewidzieć. a pan Jabłoński powiedział, że pomoże, że będzie dobrze i zaraz leżałam na oddziale. dziś mam 30 lat dwójkę dzieci trzecie w drodze, jestem szczęśliwa i zdrowa dzięki temu lekarzowi. miły, uśmiechnięty, rzeczowy.wszystko tłumaczył, cierpliwie odpowiadał na pytania. mogę go polecić każdemu bez zająknięcia. on mi życie uratował!!! i to z wielką klasą!!!!!!

on mi życie uratował!!! i to z wielką klasą!!!!!!

miałam problem z grzybicą a ponieważ była to sobota a ja nie mogłam wytrzymać problemu postanowiłam skorzystać z wizyty w szpitalu w którym on akurat przyjmuje. myślę że większość kobiet mnie zrozumie gdyż nie jest to przyjemne uczucie tym bardziej że w każdej chwili miałam zacząć miesiączkę. przyjął mnie niestety on i stwierdził że z tym problemem powinnam zapłacić za wizytę co również umieścił w karcie pacjenta. nie dość że był chamski i prostacki to jeszcze czułam ból podczas badania. uważam że po to płacimy te cholerne ubezpieczenia żeby lekarze traktowali nas jak ludzi a nie jak zwierzęta. ten kraj doprowadzi nas do śmierci bo pracujemy i płacimy na służbę zdrowia a ona nas zwyczajnie olewa!!!!tragiczny i beznadziejny!!!!! nie korzystać z jego wizyt!!!!!

bardzo dobry lekarz polecam go moim znajomym prowadzil mi cala ciaze i prowadzil mi ja bardzo dobrze bylam z niego zadowolona a do tego chodzialm nawet po ciazy do niego wyleczyl mi nawet nadrzerke ktora mialam po ciazy jest wspanaialym lekarzem

Bardzo dobry i fachowy lekarz. Nigdy się na Nim nie zawiodłam .Polecam przy prowadzeniu ciązy [mam dwójkę słodkich maluchów]i klopotach ginekologicznych.

Pan doktor na moje pytania odpowiadał-Ja się na tym nie znam. Jedyne co mi się udało od niego uzyskać poza poczuciem straconego czasu i totalnego zlekceważenia to skierowanie na badanie specjalistyczne. Zdecydowanie odradzam wizytę jeśli ktoś ma problem inny niż prowadzenie ciąży.

BRAK SŁÓW NIE POLECAM TRAGEDIA KOMPLETNA CHAMSKI SPOSÓB BADANIA PORAŻKA

BRAK SŁÓW NIE POLECAM TRAGEDIA KOMPLETNA CHAMSKI SPOSÓB BADANIA PORAŻKA

pan doktor wyslal mnie do szpitala gdyz stwierdzil u mnie martwa ciaze poniewaz powiedzial ze nic u mnie nie widzi. po badanich wykonanych w szpitalu przez wykwalifikowanych lekarzy stwierdzono u mnie 6 tygodniowa ZYJACA ciaze z bijacym serduszkiem.

NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM IGNORUJE PROBLEMY ZWIĄZANE Z CIĄŻĄ I WYNIKAJĄCĄ Z NIĄ ZAGROŻENIAMI.