lekarz Sławomir Jabłoński

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

miałam problem z grzybicą a ponieważ była to sobota a ja nie mogłam wytrzymać problemu postanowiłam skorzystać z wizyty w szpitalu w którym on akurat przyjmuje. myślę że większość kobiet mnie zrozumie gdyż nie jest to przyjemne uczucie tym bardziej że w każdej chwili miałam zacząć miesiączkę. przyjął mnie niestety on i stwierdził że z tym problemem powinnam zapłacić za wizytę co również umieścił w karcie pacjenta. nie dość że był chamski i prostacki to jeszcze czułam ból podczas badania. uważam że po to płacimy te cholerne ubezpieczenia żeby lekarze traktowali nas jak ludzi a nie jak zwierzęta. ten kraj doprowadzi nas do śmierci bo pracujemy i płacimy na służbę zdrowia a ona nas zwyczajnie olewa!!!!tragiczny i beznadziejny!!!!! nie korzystać z jego wizyt!!!!!

Bardzo dobry i fachowy lekarz. Nigdy się na Nim nie zawiodłam .Polecam przy prowadzeniu ciązy [mam dwójkę słodkich maluchów]i klopotach ginekologicznych.

Pan doktor na moje pytania odpowiadał-Ja się na tym nie znam. Jedyne co mi się udało od niego uzyskać poza poczuciem straconego czasu i totalnego zlekceważenia to skierowanie na badanie specjalistyczne. Zdecydowanie odradzam wizytę jeśli ktoś ma problem inny niż prowadzenie ciąży.