lekarz Sławomir Januszek

2,7
3,7
3,7
3,3

Pan dr w porządku, bywałam kilkakrotnie na wizytach. Pacjentkom poświęca bardzo dużo czasu, szczegółowo tłumaczy i ma w sobie wielkie pokłady empatii. Aczkolwiek jeszcze wiele musi się nauczyć.

Wspanialy lekarz. Zawsze uprzejmy i konkretny, nie szkoda mu czasu na zadna pacjentke. Dobrze wszystko wytlumaczy, nie trzeba sie dopytywac .Bardzo pozytywnie, polecam.

Lekarz bardzo przeciętny. Byłam u niego raz i więcej nie pójdę. Totalnie zignorowal mój problem. Jest bezczelny i zrozumiały. Kiedy powiedzialam mu ze mam 2 miesniaki on odparł a ja mam 2 samochody. Nie ma podejscia do czlowieka.