dr Sławomir Jarocki

Myślałam ze tacy lekarze już nie istnieją. A jednak myliłam się. Ten lekarz to anioł. Opanowany, sympatyczny , wyrozumiały, bardzo opiekuńczy. Przyjął mnie w czasie weekendy , podczas gdy w kazdym innym szpitalu mi odmawiali. Dzięki opiece pana doktora zdecydowanie mniej się stresowalam i dużo łagodniej przeszłam pobyt w szpitalu. Polecam bardzo i jeszcze raz pięknie dziękuję za tyle życzliwości.

Cudowny lekarz, z dużą cierpliwością i bardzo duża wiedzą. Prowadził moja zagrożona ciąże, miałam kontakt telefoniczny nigdy mój problem nie został zbagatelizowany. Człowiek Anioł :) polecam

Doktor Jarocki prowadził moją ciążę i przyjmował na świat synka. Jestem bardzo zadowolona, że zgodził się nami zaopiekować od początkowych miesięcy. Jest wspaniałym człowiekiem i dokładnym lekarzem. Jego spokój i opanowanie udziela się pacjentkom. Posiada dużą wiedzę i kompetencje. Fakt, że na wizytę czeka sie długo ale warto. Najlepszy lekarz do prowadzenia ciąży.

Po dwóch bardzo niemiłych przypadkach znalazłam dra Jarockiego, który jest specjalistą wrażliwym, przyjaznym i z dużą klasą. Chodzę do niego już od wielu lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.

2 lata temu prowadzilam ciążę u dr Jarockiego ktora zakonczyla sie cc szczerze polecam, osoba ciepla, mila, cierpliwa i przede wszystkim profesjona.

Super lekarz, super człowiek. Nigdy nie zbagatelizuje nawet najmniejszego problemu. Odpowie na każde pytanie i doradzi. Prowadził moja ciężką Ciąże w pore podjął decyzje o cesarce. Jestem pełna podziwu dla doktora JArockiego

Witam Wspanialy lekarz Jednym słowem uratował mi życie i dla dziecka . Jestem pacjetko ponad 6 lat i nigdy go nie zmienię. Wszystko wytłumaczy co i jak. Polecam

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Prowadzi moją niełatwą ciążę, w końcu znalazłam odpowiedniego ginekologa. Niestety często się spóźnia i czeka się długo w poczekalni na swoją kolej bo ma naprawdę dużo pacjentek.

Pan Doktor przeprowadzał mi wyłyżeczkowanie macicy po poronieniu. Bardzo miły, ciepły i uprzejmy. W szpitalu, w którym jest ordynatorem, czułam się jak w domu. Ciesze się, że na niego trafiłam. Polecam.

Jestem trzy tygodnie po operacji tylnej ściany pochwy i plastyki krocza którą wykonał dr Sławomir Jarocki. Czuję się już bardzo dobrze, a wyglądam ,,tam'' estetycznie, jakbym nigdy nie rodziła dzieci ( mam za sobą dwa ciężkie porody). Nie mogę się nadziwić, że tak doskonale to wygląda. Dzięki tej operacji jestem prawdziwą szczęśliwą kobietą. Dr ma anielską cierpliwość, tłumaczył mi wszystko spokojnie, kilka razy, jakaś odznaka za to, by się przydała:):):)