Doktor Jarocki prowadził moją ciążę i przyjmował na świat synka. Jestem bardzo zadowolona, że zgodził się nami zaopiekować od początkowych miesięcy. Jest wspaniałym człowiekiem i dokładnym lekarzem. Jego spokój i opanowanie udziela się pacjentkom. Posiada dużą wiedzę i kompetencje. Fakt, że na wizytę czeka sie długo ale warto. Najlepszy lekarz do prowadzenia ciąży.

Po dwóch bardzo niemiłych przypadkach znalazłam dra Jarockiego, który jest specjalistą wrażliwym, przyjaznym i z dużą klasą. Chodzę do niego już od wielu lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.

2 lata temu prowadzilam ciążę u dr Jarockiego ktora zakonczyla sie cc szczerze polecam, osoba ciepla, mila, cierpliwa i przede wszystkim profesjona.

Super lekarz, super człowiek. Nigdy nie zbagatelizuje nawet najmniejszego problemu. Odpowie na każde pytanie i doradzi. Prowadził moja ciężką Ciąże w pore podjął decyzje o cesarce. Jestem pełna podziwu dla doktora JArockiego

Witam Wspanialy lekarz Jednym słowem uratował mi życie i dla dziecka . Jestem pacjetko ponad 6 lat i nigdy go nie zmienię. Wszystko wytłumaczy co i jak. Polecam

Jestem trzy tygodnie po operacji tylnej ściany pochwy i plastyki krocza którą wykonał dr Sławomir Jarocki. Czuję się już bardzo dobrze, a wyglądam ,,tam'' estetycznie, jakbym nigdy nie rodziła dzieci ( mam za sobą dwa ciężkie porody). Nie mogę się nadziwić, że tak doskonale to wygląda. Dzięki tej operacji jestem prawdziwą szczęśliwą kobietą. Dr ma anielską cierpliwość, tłumaczył mi wszystko spokojnie, kilka razy, jakaś odznaka za to, by się przydała:):):)

Super lekarz, dobry fachowiec, miły, ciepły człowiek- teraz to rzadkość. Operował mnie, był bardzo zainteresowany moim samopoczuciem po zabiegu, pilnował żebym nie cierpiała. Polecam szczerze.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Prowadzi moją niełatwą ciążę, w końcu znalazłam odpowiedniego ginekologa. Niestety często się spóźnia i czeka się długo w poczekalni na swoją kolej bo ma naprawdę dużo pacjentek.

Pan Doktor przeprowadzał mi wyłyżeczkowanie macicy po poronieniu. Bardzo miły, ciepły i uprzejmy. W szpitalu, w którym jest ordynatorem, czułam się jak w domu. Ciesze się, że na niego trafiłam. Polecam.

Doskonały fachowiec, podejmie się wyleczyć to co inni lekarze zepsuli,serdecznie Panu Doktorowi dziękuję :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4
15-792 Białystok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-267 Białystok
Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok