dr n. med. Sławomir Jeka

Internista, Reumatolog

Bardzo fajny i dobry,konkretny specjalista.....dobry człowiek...polecam każdemu!!! Podchodzi dokładnie do sprawy...super!!

Witam , 250 zł za wizytę prywatną to może i dużo. Lecz cóż to jest wobec tego że moja przewlekłą choroba została wkońcu zdiagnozowana. Proponuje odpuścić sobie innych lekarzy i zainwestować w zdrowie a w tym przypadku taka inwestycja popłaca. Podziekąwania dla Dr. Jaka:)

Witam ,
Proponuje odpuścić sobie innych lekarzy i zainwestować w zdrowie
a w tym przypadku taka inwestycja popłaca.
Podziekąwania dla Dr. Jaka:)

Doktor Jeka to stuprocentowy profesjonalista, mam do niego bezgraniczne zaufanie, powinien być przykładem dla wielu lekarzy.

Pierwszy lekarz, ktory postawil mi diagnoze, po ponad miesiecznej tulaczce po specjalistach i wielu badaniach. Mam do pana doktora zaufanie i polecam go szczerze wszystkim, ktorzy szukaja pomocy i dobrego lekarza.

Genialny lekarz! Profesjonalista! Bardzo mi pomógł! Dziękuję Panie Doktorze!

Genialny lekarz! Profesjonalista! Bardzo mi pomógł! Dziękuję Panie Doktorze!

Zdecydowanie profesjonalista w kazdym calu.Podczas wizyty czułam sie naprawde ważna,polecam Pana Doktora.

Wreszcie mam dobrego lekarza, którego od dawna szukałam. Mam poważną chorobę przewlekłą, pod opieką dr Jeki czuje się bezpieczniejsza. To bardzo kompetentny człowiek, polecam

Pan doktor to człowiek bardzo życzliwy , zaangażowany w to co robi . Posiada olbrzymią wiedzę . Jest bardzo odpowiedzialny. A to co najwazniejsze dla każdego pacjenta , to fakt iż Pan Doktorowi nieodmiennie towarzyszy uśmiech i serdeczność dla pacjenta. Szczerze polecam Pana Doktora Barbara

Szczerze polecam Pana Doktora
Barbara

prawdziwy lekarz z powołania, ten człowiek postawił mnie na nogi, wielki szacunek dla tego Pana. o sto procent by nam się lepiej żyło gdybyśmy mieli takich mądrych i wyrozumiałych lekarzy jak ten pan

Świetny lekarz ,stawia chorego na nogi,ale przy tym wykonuje całą masę badań żeby wiedziec o pacjencie wszystko.Polecam pana doktora Jekę wszystkim cierpiącym pacjentom.Wspaniały,życzliwy,ludzki i kompetentny lekarz.

Wciąż poszukujesz "Internista Toruń"?

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz