dr n. med. Sławomir Jeka

Internista, Reumatolog

Bardzo fajny i dobry,konkretny specjalista.....dobry człowiek...polecam każdemu!!! Podchodzi dokładnie do sprawy...super!!

Witam , 250 zł za wizytę prywatną to może i dużo. Lecz cóż to jest wobec tego że moja przewlekłą choroba została wkońcu zdiagnozowana. Proponuje odpuścić sobie innych lekarzy i zainwestować w zdrowie a w tym przypadku taka inwestycja popłaca. Podziekąwania dla Dr. Jaka:)

Witam ,
Proponuje odpuścić sobie innych lekarzy i zainwestować w zdrowie
a w tym przypadku taka inwestycja popłaca.
Podziekąwania dla Dr. Jaka:)

Doktor Jeka to stuprocentowy profesjonalista, mam do niego bezgraniczne zaufanie, powinien być przykładem dla wielu lekarzy.

Zdecydowanie profesjonalista w kazdym calu.Podczas wizyty czułam sie naprawde ważna,polecam Pana Doktora.

Genialny lekarz! Profesjonalista! Bardzo mi pomógł! Dziękuję Panie Doktorze!

Genialny lekarz! Profesjonalista! Bardzo mi pomógł! Dziękuję Panie Doktorze!

Pierwszy lekarz, ktory postawil mi diagnoze, po ponad miesiecznej tulaczce po specjalistach i wielu badaniach. Mam do pana doktora zaufanie i polecam go szczerze wszystkim, ktorzy szukaja pomocy i dobrego lekarza.

Wreszcie mam dobrego lekarza, którego od dawna szukałam. Mam poważną chorobę przewlekłą, pod opieką dr Jeki czuje się bezpieczniejsza. To bardzo kompetentny człowiek, polecam

za pieniądze może jest uprzejmy ale na fundusz ogólnikowo żadnych badań tylko droga recepta

Pan doktor to człowiek bardzo życzliwy , zaangażowany w to co robi . Posiada olbrzymią wiedzę . Jest bardzo odpowiedzialny. A to co najwazniejsze dla każdego pacjenta , to fakt iż Pan Doktorowi nieodmiennie towarzyszy uśmiech i serdeczność dla pacjenta. Szczerze polecam Pana Doktora Barbara

Szczerze polecam Pana Doktora
Barbara

znam go z odzialu reumatologi w bydgoszczy...lekarz z prawdziwego zdarzenia!!!

znam go z odzialu reumatologi w bydgoszczy...lekarz z prawdziwego zdarzenia!!!