lek. dent. Sławomir Jurkowski

Dużo dobrego słyszałam o lekarzu ale niestety u mnie górny ząb został żle wyleczony . Pan Doktor wyjasnił, że ząb jest już teraz martwy a w rezultacie rozsiewa bakterie. Nie został przeleczony kanałowo i rozsiewa bakterie. Po 7 latach okazało się , że mam torbiele pod innymi zębami i śmiem twierdzić,że to właśnie przez ten niewyleczony martwy ząb . Jestem w szoku.

www.jurkowskimed.pl STOMATOLOGIA I ORTODONCJA Grodzisk wlkp., Duszniki, Rokietnica www.jurkowskimed.pl

www.jurkowskimed.pl
STOMATOLOGIA I ORTODONCJA
Grodzisk wlkp., Duszniki, Rokietnica www.jurkowskimed.pl

Dobry, kompetentny. Przyjechał w nocy aby otworzyć ząb. Polecam

Dobry, kompetentny. Przyjechał w nocy aby otworzyć ząb. Polecam

Pomimo, że zawsze chodziłam na kasę chorych mam wszystko świetnie zrobione. Plomby od p. Jurkowskiego zawsze są szczelne i się trzymają - od innych dentystów kruszyły się lub wypadały w całości. Jak wypełnienie drażniło [było go za dużo] natychmiastowa wizyta i spiłowanie w ciągu 5 min. bez żadnych problemów. Leczy się u niego cała rodzina. Polecam

Polecam

nie polecam tego dentysty- ortodonty,naciąga o przedłuża leczenie

nie polecam tego dentysty- ortodonty,naciąga o przedłuża leczenie

Z potwornym bólem zęba zostałam wyproszona z gabinetu z zaleceniem płukania szałwią!!!!! Może gdybym nie była na kasę a prywatnie to byłoby inaczej. U innego stomatologa okazało się,że ząb ropny i oprócz leczenia miałam przepisany antybiotyk a nie szałwię!!!!! Od tego czasu minęły 2 lata i jedno wiem na pewno TEN GABINET BĘDĘ DO KOŃCA ŻYCIA OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM.

Polecam, zrobił mi na kasę chorych bardzo dobrą protezę a dolne zęby pożądnie wyleczył.