lekarz Sławomir Kaczmarek

2,9
2,5
2,5
2,7

Serdecznie nie polecam wizyty u tego lekarza. Badanie 4 minuty, zero zrozumienia, jakiegokolwiek podejscia, podczas wizyty rozmawiał 20 minut przez telefon. Na koniec powiedział,, ofiara spełniona 300 zł pani przy biurku zapłacić,, i podał karteczkę odnośnie następnego badania za 350 zl. Tragedia narodowa.

Niby specjalista dobry,pod względem fachowości nie mam nic do zarzucenia ale po zabiegu nawet nie zajrzał do mnie jak się jego pacjent czuje, czy wszystko jest w porządku .Czułem się zupełnie pozostawiony sam sobie na oddziale.Jest miły ale tylko prywatnie .W szpitalu jakoś dziwnie zapomina o pacjencie który mu zaufał i chodzi prywatnie na wizyty.Trochę szorstki w obejściu ,raczej na przyszłość wybiorę innego lekarza.

Polecam przesympatyczny, kompetentny.nie rozumiem tych wpisów czy to taka ludzka życzliwość?? Jestem po wizycie bardzo zadowolona, Pan dr poświęcił wiele uwagi szczegółowo wszystko wytłumaczył. Polecam.

Wspaniały lekarz i człowiek. Życzliwy, troskliwy i przede wszystkim dobry specjalista. Pomógł mi jak żaden inny lekarz. Polecam

Pan doktor bardzo lubi pieniądze ale jest dobrym specjalistom, niestety ma gdzieś swoich pacjentów w szpitalu. Po zabiegu nie raczy nawet zajrzeć do swojego pacjenta.

miły tylko u siebie w gabinecie gdzie kasuje 150zł za 10min wizyty

miły tylko u siebie w gabinecie gdzie kasuje 150zł za 10min wizyty

Jestem po zabiegu na hemoroidy zabieg spełnił moje oczekiwania. Następnego dnia czulem sie dobrze. Polecam zabieg. Lekarz może miły ale pani menedzer pani Binek potrafi zlikwidować rozmową stres , zwraca uwage.

niezbyt dobry lekarz, mało zyczliwy i raczej nie miły.

niezbyt dobry lekarz, mało zyczliwy i raczej nie miły.

Ludzie, przestańcie takie rzeczy wypisywać. W każdym bądź razie jestem innego zdania. Byłem ostatnio pacjentem p. dr Kaczmarka i lepszego specjalisty nie znam. Poza tym w gabinecie miła atmosfera, świetnie przeszkolona p.pielęgniarka Marzena, która swym uśmiechem przyciąga i podejściem do pacjenta. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. I trzeba przyznać pan dr czasu nie oszczędza na pacjentach.

Niestety ja równiez nie mogę nic dobrego napisać o Panu Kaczmarku.W tamtymm roku podczas usuwania żylaka nadciął mi tętnicę,wypisana do domu okazało się że powstała zakrzepica i natychmiast musiałam położyć się z powrotem do szpitala.Oczywiście Pan kaczmarek nawet się mną nie zainteresował.Obecnie leczę się w łodzi u Profesora Bociana,tego doktora mogę polecić z czystym sumieniem.K.J