lekarz Sławomir Kalinowski

Wspaniały specjalista, cierpliwy, empatyczny, słucha i tłumaczy, indywidualne podejście powoduje, że lekarz staje się godny zaufania. Nie bagatelizuje obaw pacjentki, stara się wysłuchać, zrozumieć i pomóc. Według mnie nie ma lepiej wykwalifikowanego lekarza w okolicy, do tego jest miły i delikatny. Polecam wszystkim paniom.

Niemiły, wręcz opryskliwy mało zainteresowany tym, co mówi do niego pacjentka. Wyraźnie nie lubi wręcz się niecierpliwi gdy zadaje się mu pytania powie tyle co sam uważa. Zdecydowanie nie polecam kobietom, które chcą być świadome tego co się z nimi dzieje. Byłam u niego 2 razy i wychodząc wiedziałam tyle samo co przed wizytą. Do prowadzenia ciąży kompletnie się nie nadaje. NIE polecam!!!!!!!!!!!

Jeden z lepszych lekarzy w Piszu. 100%zadowolenia z mojej strony .Ciaze prowadzi mi jak najbardziej prawidlowo tłumaczac szczegolowo co jest itp. POLECAM

Bardzo miły i kompetentny.Poświęcił mi dużo czasu ,wypytywał sam o objawy i poinformował wyczerpująco,mogę polecić.

Najgorsza wizyta ! Zamiast odstresować młodą dziewczynę na 1 wizycie spowodował od razu uraz do tego typu lekarzy. Mruczy pod nosem, ciężko cokolwiek z niego wydobyć.

Zapracowany lecz gdy trzeba pomocy nie odmawia (zarejestrował mnie dodatkowo).Bardzo dziękuję P.Doktorze.Szybka diagnoza,rzeczowe tłumaczenie i tłum pacjentek pod gabinetem,może to Pana minus,ale szanuję Pana...i pozdrawiam.

Doktor Kalinowski przyczynił się do śmierci mojego dziecka.Potraktował mnie w trakcie ciąży w sposób lekceważący. Wiedział o poważnej chorobie płodu a nie pomógł mi i dziecko zmarło (poprzez uduszenie własnym moczem). Teraz za to odpowie. Nie polecam.

Wg poprzedniego lekarza kwalifikuję się do dalszego leczenia, mam to na piśmie, jednak ten twierdzi, że mojego schorzenia się nie leczy, choroba to dla niego stan normalny. Podczas wizyty nie dał mi dojść do słowa, przedstawił swoją wiedzę z zakresu budowy narządów rozrodczych, potraktował mnie jak 5-letnią dziewczynką i po 2 minutach moja wizyta się skończyła. STANOWCZO ODRADZAM.

Konkretny,miły i rzeczowy.Zna się na swoim fachu i pomógł mi wiele razy.Czasami trochę gorzej jak ma bardzo dużo pacjentek i się śpieszy ale czuje kiedy trzeba poświęcić trochę więcej czasu.Pozdrawiam Doktora.

Lekarz bardzo uprzejmy,miły,pomocny,delikatny,widać,że zna się na rzeczy.Polecam każdej młodej mamie!