lek. med. Sławomir Kęcki

Dermatolog

Leczenie chorób skóry,włosów,paznokci.
Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej:Botox,Kwas hialuronowy,Laser frakcyjny Co2

Leczenie chorób skóry,włosów,paznokci.

Nie polecam, na początku wszystko wydawało się ok, ale po kilku wizytach stanowczo nie. Chcecie się przekonać, to Wasze pieniądze i ich strata, przerost formy, przykre ale prawdziwe. Pozytywne opinie mogą sami sobie napisac.

Proszę nie sugerujcie się dobrymi opiniami, mogą być celowo napisane, wiem co pisze.Nie polecam, bardzo ale to bardzo zawiodłam się na tym lekarzu. Wydawał się na początku wizyt ok, ale potem wyszło .. Bardzo mi przykro do tej pory.

Proszę nie dać się zwieść ustawionym, pozytywnym opiniom... Brak empatii, życzliwości i zrozumienia.

Proszę nie dać się zwieść ustawionym, pozytywnym opiniom...
Brak empatii, życzliwości i zrozumienia.

Fantastyczny lekarz, kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii. Rzetelna i fachowa wiedza. Lekarz wytłumaczył mi wszystko co będzie robił i dlaczego akurat taki zabieg. Wizyta była świetna, na luzie, bez spięcia. Polecam każdemu! Żałuję, że trafiłam do lekarza tak późno.

Żałuję, że trafiłam do lekarza tak późno.

Witam.Jestem po zabiegu laserem frakcyjnym w celu poprawy wyglądu i regeneracji skóry twarzy. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu .Pan doktor jest rzetelny,miły cierpliwy.Pełen profesjonalizm .Jestem pełna uznania dla niego i jego stosunku do pacjenta.Wizyta w przemiłej atmosferze . Szczerze polecam Pana doktora.Dziękuję

Jestem po zabiegu wypełniania doliny łez preparatem Redensity. Efekt jest bardzo zadowalający. Doktor Kęcki to bardzo profesjonalny lekarz. Wysłuchał, wytłumaczył, był czas na żarty i konkrety. Kompetentny i sympatyczny do tego stopnia że prawie się popłakałam...ze śmiechu a nie z bólu:)! Po zabiegu nie było śladu, żadnych siniaków czy obrzęków a tego najbardziej się bałam. Polecam!

Nie rozumiem, skąd tyle negatywnych opinii o tym lekarzu. Na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie. Wszystko tłumaczy, szanuje pacjenta, nie ignoruje. Chodzę do niego na zabiegi medycyny estetycznej, które w porównaniu z pozostałymi gabinetami są naprawdę niedrogie, za to ogromny plus!

Jest uprzejmy, poświęcił mi tyle czasu ile oczekiwałam. Nie uważam, żeby był "drogim" lekarzem.