Pomimo,że wizyta u niego nie należy do najtańszych to zdecydowanie polecam.Gabinet i sprzęt z najwyższej półki. Panie w recepcji uprzejme.Sam dr Kluzek to niesamowity czlowiek. W sumie znalazłam się w gabinecie przypadkowo- bolący ząb. Od razu stwierdził, że należy rozpocząć leczenie kanałowe. Wszystko dokładnie wytłumaczył i zabrał się do roboty.Co chwila pytał się czy żyje, ponieważ jestem straszną panikarą.Dr ma niesamowite poczucie humoru i nawet w trakcie zabiegu opowiadał kawały - jak to ujął żebym się jeszcze bardziej rozluźniła.Naprawde polecam go z czystym sumieniem. Byłam u niego w sumie 4 razy i przez cały czas nigdy nie poczułam bólu. Zawsze od razu zajmował się mną i rozwiewał wszystkie nurtujące mnie wątpliwości.Jest to lekarz kompetentny, z ogromną wiedzą z zakresu stomatologii, lubiący to co robi, ponieważ widać, że robi to z wielką pasją, zaangażowaniem i wklada w to całe swoje serce.I to jego niesamowite poczucie humoru- rewelacyjne. Na koniec mała refleksja- bardzo żałuje, że nie wszyscy stomatolodzy są tacy jak dr Kluzek a naprawdę szkoda, ponieważ może pacjenci nie bali by się tak stomatologa.Doktorze dziękuję, że jest Pan taki jaki jest (oby na zawsze).

Cudowny czlowiek.Poszłam do niego z bólem zęba. Mimo iż było późno (ok.22.00) przyjął mnie i zaczął leczenie mnimo późnej pory (gabinet czynny do 22.00).Mimo,że strasznie boję się stomatologów to wzbudził we mnie pełne zaufanie. Cierpliwie się mną zajął i mimo, że było widać, że jest naprawdę zmęczony zaczął leczenie mojego zęba. Dr Kluzek jest naprawdę profesjonalistą i wie doskonale co robi. Przez cały czas leczenia mówił i mówił, opowiadał kawały, puścił nawet muzykę poważną, żebym się odstresowała i się tak odstresowałam, że usnęłam! Pomimo tego, że leczenie nie należy do najtańszych to jestem przekonana, że warto wydać parę groszy więcej, aby być leczonym w warunkach komfortowych -bezstresowo, bez bólu i w naprawdę cudownej atmosferze.Bardzo, bardzo polecam dr Sławka ponieważ to naprawdę profesjonalista w każdym calu-potrafi niesamowicie rozluźnić atmosferę(świetnie opowiada kawały), jest niesamowicie delikatny w tym co robi, można zawsze do niego zadzwonić, gdy coś zaniepokoi. A najważniejsze jest chyba to, że to co robi (jak ktoś napisał wcześniej)robi wkładając w to całe swoje serce i dziękuję mu za to.

Rzadko trafia się na tak dobrego specjalistę. Pełen profesjonalizm i dbanie o uzębienie pacjenta w najdrobniejszych szczegóły. Przyjemnie, bezboleśnie, bez pośpiechu, nie tanio ale fachowo i na najwyższym poziomie ! Polecam wszystkim, którzy mają opory i boją się wizyty u dentysty :) Pacjent po rocznym leczeniu z pełnym uśmiechem :)(wstawione implanty, korony, nakłady koronowe inlay, wypełnienia, etc.) Pozdrawiam cały zespół Kamienicy 25, Piotr L.

U dr. Sławomira "zjadłam zęby" ;) ale zaraz po tym wstawił mi nowe. Pracowaliśmy nad moim uśmiechem ok 11 miesięcy. Nie tylko poprawił mi wygląd,ale conajważniejsze moją wtedy niską samoocenę. Nowoczesna i przepiękna klinika chowa się przy moim uśmiechu! Panie doktorze - ogroooomny uśmiech dla Pana!! Roksana Pakuła - pacjentka.

Roksana Pakuła - pacjentka.

Z cala pewnoscia wybrala bym jeszcze raz tego dentyste do korekty mojego zaniedbanego przez lata uzebienia. Piękne licówki na przodzie mojego uśmiechu, super efekt. Polecam. Maja G

Sławomir Kluzek har vi kendt i mange år,og vi har den største tillid til ham, han er meget meget dygtig og vi tager gerne fra Hobro der ligger i Nordjylland - Danmark for at få ordnet vores tænder. Vi kan varmt anbefale Sławomir Kluzek Venlig hilsen Marianne & Sylvest Eiby - Danmark.

Venlig hilsen
Marianne & Sylvest Eiby - Danmark.

Rewelacyjny lekarz. Miałam szczęście w nieszczęsciu, że trafiłam na niego gdy musiałam usunąć ząb.Jestem straszną panikarą ale dr Kluzek był bardzo cierpliwy, wytłumaczył mi wszystko i przez prawie godzinę czekał ze mną w gabinecie aby znieczulenie miejscowe chwyciło ( 4 razy znieczulał), ale to nie jego wina tylko mojego zęba i jego stanu zapalnego (tak się czasami zdarza).A po wszystkim wycierał mi łzy( nie z bólu tylko z rozpaczy).I niech ktoś mi nie mówi że to nie profesjonalista. Po prostu wspaniały lekarz. Teraz muszę sobie wstawić implanta i na 100% pójdę do niego.

Stomatolog na 5+++, super podejście do dziecka, pozartuje i dziecko wesołe lezy na fotelu (gdzie wczesniej bał sie wejsc), naprawde godny zaufania, zna sie na swojej pracy, wszystko dobrze wytlumaczy, POLECAM!!

Polecam Pana Kluzka - dobre podejście do pacjenta - szczególnie do mnie a nie jestem fanką dentystów, bezboleśnie i konkretnie. Ania

Witam. Bardzo dobry stomatolog, bez bólu i skutecznie. Pozdrowienia J.

Witam. Bardzo dobry stomatolog, bez bólu i skutecznie. Pozdrowienia J.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin