lek. dent. Sławomir Kluzek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

nie uwzględnia reklamacji i póki jest wszystko ok to nie ma sprawy ,ale jak pójdziesz z reklamacją to się zdziwisz a do sądu za 300 zł to się nie opłaca .

Sławomir Kluzek har vi kendt i mange år,og vi har den største tillid til ham, han er meget meget dygtig og vi tager gerne fra Hobro der ligger i Nordjylland - Danmark for at få ordnet vores tænder. Vi kan varmt anbefale Sławomir Kluzek Venlig hilsen Marianne & Sylvest Eiby - Danmark.

Venlig hilsen
Marianne & Sylvest Eiby - Danmark.

Zdecydowanie polecam. Bardzo rzetelnie i fachowo opisuje sytuacje i sp[osób leczenia. Nie narzuca niczego, daje możliwość wyboru. Sympatyczny, wzbudzający zaufanie.

Spoko GOŚĆ. Godny zaufania i co najważniejsze wie co robi. Ma też super asystentkę :)

Cudowny czlowiek.Poszłam do niego z bólem zęba. Mimo iż było późno (ok.22.00) przyjął mnie i zaczął leczenie mnimo późnej pory (gabinet czynny do 22.00).Mimo,że strasznie boję się stomatologów to wzbudził we mnie pełne zaufanie. Cierpliwie się mną zajął i mimo, że było widać, że jest naprawdę zmęczony zaczął leczenie mojego zęba. Dr Kluzek jest naprawdę profesjonalistą i wie doskonale co robi. Przez cały czas leczenia mówił i mówił, opowiadał kawały, puścił nawet muzykę poważną, żebym się odstresowała i się tak odstresowałam, że usnęłam! Pomimo tego, że leczenie nie należy do najtańszych to jestem przekonana, że warto wydać parę groszy więcej, aby być leczonym w warunkach komfortowych -bezstresowo, bez bólu i w naprawdę cudownej atmosferze.Bardzo, bardzo polecam dr Sławka ponieważ to naprawdę profesjonalista w każdym calu-potrafi niesamowicie rozluźnić atmosferę(świetnie opowiada kawały), jest niesamowicie delikatny w tym co robi, można zawsze do niego zadzwonić, gdy coś zaniepokoi. A najważniejsze jest chyba to, że to co robi (jak ktoś napisał wcześniej)robi wkładając w to całe swoje serce i dziękuję mu za to.

Pomimo,że wizyta u niego nie należy do najtańszych to zdecydowanie polecam.Gabinet i sprzęt z najwyższej półki. Panie w recepcji uprzejme.Sam dr Kluzek to niesamowity czlowiek. W sumie znalazłam się w gabinecie przypadkowo- bolący ząb. Od razu stwierdził, że należy rozpocząć leczenie kanałowe. Wszystko dokładnie wytłumaczył i zabrał się do roboty.Co chwila pytał się czy żyje, ponieważ jestem straszną panikarą.Dr ma niesamowite poczucie humoru i nawet w trakcie zabiegu opowiadał kawały - jak to ujął żebym się jeszcze bardziej rozluźniła.Naprawde polecam go z czystym sumieniem. Byłam u niego w sumie 4 razy i przez cały czas nigdy nie poczułam bólu. Zawsze od razu zajmował się mną i rozwiewał wszystkie nurtujące mnie wątpliwości.Jest to lekarz kompetentny, z ogromną wiedzą z zakresu stomatologii, lubiący to co robi, ponieważ widać, że robi to z wielką pasją, zaangażowaniem i wklada w to całe swoje serce.I to jego niesamowite poczucie humoru- rewelacyjne. Na koniec mała refleksja- bardzo żałuje, że nie wszyscy stomatolodzy są tacy jak dr Kluzek a naprawdę szkoda, ponieważ może pacjenci nie bali by się tak stomatologa.Doktorze dziękuję, że jest Pan taki jaki jest (oby na zawsze).

Rewelacyjny lekarz. Miałam szczęście w nieszczęsciu, że trafiłam na niego gdy musiałam usunąć ząb.Jestem straszną panikarą ale dr Kluzek był bardzo cierpliwy, wytłumaczył mi wszystko i przez prawie godzinę czekał ze mną w gabinecie aby znieczulenie miejscowe chwyciło ( 4 razy znieczulał), ale to nie jego wina tylko mojego zęba i jego stanu zapalnego (tak się czasami zdarza).A po wszystkim wycierał mi łzy( nie z bólu tylko z rozpaczy).I niech ktoś mi nie mówi że to nie profesjonalista. Po prostu wspaniały lekarz. Teraz muszę sobie wstawić implanta i na 100% pójdę do niego.

WSPANIAŁY LEKARZ.ZNAM GO JESZCZE Z LICEUM GDZIE CHODZILIŚMY DO RÓWNOLEGŁYCH KLAS, ALE NIE DLATEGO PRZYZNAŁAM MU SAME PIĄTKI. JEST PROFESJONALISTĄ WE WSZYSTKIM CO ROBI, MA NIESAMOWITE POCZUCIE HUMORU A TO CO ROBI, ROBI Z WIELKĄ PASJA I TO WIDAĆ. SZKODA, ŻE WIĘKSZOŚĆ STOMATOLOGÓW TEJ PASJI NIE MA A TO CO ROBIA ROBIĄ WYŁĄCZNIE DLA KASY (NIESTETY). SŁAWEK ABY KAŻDY LEKARZ BYŁ TAKI JAK TY!

Wspaniałe podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm oraz poczucie humoru to wszystko razem sprawia, że wizyta jest przyjemnością.Bardzo polecam.

Mimo że pewnie drożej niż w innych gabinetach, to najwyższy poziom fachowości i używanego sprzętu