Świetny lekarz.Jest bardzo miły,uśmiechniety:),uprzejmy i delikatny.Gorąco polecam:)

Gorąco polecam,wspaniały oddany lekarz.Proszę uwierzyć!!!

Gorąco polecam,wspaniały oddany lekarz.Proszę uwierzyć!!!

Trafilam na doktora w szpitalu - mam ciąże z komplikacjami - nic mi nie mówil , nie tlumaczyl. Patrzyl sobie na monitorek USG i mruczal coś pod nosem. Jedyne co od niego uslyszalam to ,że mam na siebie uważać. Wyszlam i nadal nie wiem co z dzieckiem

Ja takze jestem zadowolona z tego lekarza, prowadzil moja ciaze, zgadzam sie z opiniami dziewczat to najlepszy lekarz w Toruniu.

Jako człowiek niezwykle uprzejmy, o wysokiej kulturze osobistej, ciepły,serdeczny; jako lekarz- delikatny i starający się wszystko wyjaśnić. Od 15 msc leczę niepłodność i jestem pod opieką tego lekarza. Czy jestem w pełni zadowolona? Nie do końca, mimo tylu plusów. Mam wrażenie że mimo wszystko mój problem został potraktowany rutynowo i niezbyt dogłębnie co może być przyczyną moich kolejnych niepowodzeń. Np. do tej pory nie miałam zleconego profilu hormonalnego mimo hirsutyzmu i innych objawów wskazujących na zaburzenia. W wywiadzie w ogóle nie uwzględniono regularności (a raczej jej braku) ani długości cykli. Doktor obejrzał tylko jedna z kilkunastu krzywych temperatury i na tej podstawie wyciągał wnioski odnośnie leczenia. Być może trzeba być bardziej nachalnym z własnymi sugestiami? nie wiem. Mimo wszystko polecam choćby ze względu na niezwykle przyjazna atmosferę panująca w gabinecie.

Pan Sławomir Koch jest moim lekarzem od 15 lat. Przemiły człowiek, można na nim polegać. Prowadził moje dwie ciąże, był przy drugim porodzie ( przy pierwszym niestety nie ze względu na wyjazd slużbowy). Zawsze mówi co robi i dlaczego. Kilkakrotnie pomógł mi w problemach zdrowotnych. Bardzo delikatny. Szczerze i gorąco polecam!!!!

Lekarz z powołania!!! Na wizycie prywatnej bylam jeden raz zas z nfz kilka razy i z kazdej wizyty bylam bardzo zadowolona:))) Dodam ze w trakcie porodu byl przy mnie i na moje zyczenie nie opuscil mnie az do konca!:)Dzis malo jest takich lekarzy!

Leczę niepłodność od roku a od dwóch miesięcy jestem pod opieką pana Kocha i jestem pewna w głębi duszy że już niedługo będę w ciąży.Polecam

Wszystkie komentarze tu podane są po prywatnej wizycie dlatego zdecydowałam się napisać, że publicznie zostałam przyjęta na Izbie położniczej z prolemami po porodzie i doktor Koch również był bardzo uprzejmy i pomocny. Gorąco polecam!

Najlepszy ginekolog, położnik w mieście u ktorego byłam, pomoze doradzi jezeli by był jakis problem od razu ; ) Polecam Pana Sławomira genialny ginekolog i człowiek ; )