Lekarz z powołania!!! Na wizycie prywatnej bylam jeden raz zas z nfz kilka razy i z kazdej wizyty bylam bardzo zadowolona:))) Dodam ze w trakcie porodu byl przy mnie i na moje zyczenie nie opuscil mnie az do konca!:)Dzis malo jest takich lekarzy!

ZDECYDOWANIE ODRADZAM RODZIŁAM MOJĄ CÓRKĘ PRZEZ 25 GODZIN I PAN DOKTOR MIMO BRAKU POSTĘPU PORODU NIE CHCIAŁ MI ZROBIĆ CESARKI W KOŃCU PO INTERWENCJI RODZINY URODZIŁAM PRZEZ CIĘCIE A CÓRKA BYŁA PODDUSZONA I ZIELONA "O" PUNKTÓW ZA ZABARWIENIE SKÓRY DODATKOWO OKRĘCONA PĘPOWINĄ A PAN DOKTOR TWIERDZIŁ ŻE WSZYSTKO DOBRZE I NIEDŁUGO URODZĘ SIŁAMI NATURY-GDYBY DO TEGO DOSZŁO KTO WIE CZY MOJE DZIECKO BY ŻYŁO-DODAM ZE MIAŁAM LECZONE NADCISNIENIE I BRAŁAM LEKI NA SERCE WSTYD PANIE DOKTORZE !!!!!!

Ja takze jestem zadowolona z tego lekarza, prowadzil moja ciaze, zgadzam sie z opiniami dziewczat to najlepszy lekarz w Toruniu.

Trafilam na doktora w szpitalu - mam ciąże z komplikacjami - nic mi nie mówil , nie tlumaczyl. Patrzyl sobie na monitorek USG i mruczal coś pod nosem. Jedyne co od niego uslyszalam to ,że mam na siebie uważać. Wyszlam i nadal nie wiem co z dzieckiem

Świetny lekarz.Jest bardzo miły,uśmiechniety:),uprzejmy i delikatny.Gorąco polecam:)

Gorąco polecam,wspaniały oddany lekarz.Proszę uwierzyć!!!

Gorąco polecam,wspaniały oddany lekarz.Proszę uwierzyć!!!

Leczę niepłodność od roku a od dwóch miesięcy jestem pod opieką pana Kocha i jestem pewna w głębi duszy że już niedługo będę w ciąży.Polecam

Wszystkie komentarze tu podane są po prywatnej wizycie dlatego zdecydowałam się napisać, że publicznie zostałam przyjęta na Izbie położniczej z prolemami po porodzie i doktor Koch również był bardzo uprzejmy i pomocny. Gorąco polecam!

Najlepszy ginekolog, położnik w mieście u ktorego byłam, pomoze doradzi jezeli by był jakis problem od razu ; ) Polecam Pana Sławomira genialny ginekolog i człowiek ; )

Bardzo mnie zawiódł, chyba tylko chodzi mu o pieniądze...tylko za te pieniądze powinien kupić sobie odpowiedni sprzęt do badań a potem kasować tyle pieniędzy i mówić głupoty pacjentką.