dr SŁawomir Konstantynowicz

Pediatra

Pan doktor jest świetnym lekarzem. Zarówno ja, jak i moja siostra leczyłyśmy się u pana doktora jako dzieci. Obecnie, gdy mam córkę, nie miałam wątpliwości, że jest to najlepszy wybór

Pan doktor jest świetnym lekarzem rodzinnym... umie leczyc i dzieci i dorosłych. Niebatelizuje objawów, woli zapobiegać... Tylko jeden minus ja wychodząc z gabinetu od doktora nigdy nie wiem co mi jest! :) POLECAM!!!

:) POLECAM!!!

Z PRZYJEMNOŚCIĄ MOGĘ POLECIĆ TEGO LEKARZA, URATOWAŁ MOJE DZIECKO! INNY LEKARZ BAGATELIZOWAŁ OBJAWY CHOROBY U MAŁEGO TWIERDZĄC ŻE TO NORMALNY PRZEBIEG PRZEZIĘBIENIA A TO BYŁ POCZĄTEK "ZŁEGO",DZIĘKI TEMU ŻE POJAWILIŚMY SIĘ U DR. KONSTANTYNOWICZA KTÓRY SZYBKO ROZPOZNAL CHOROBĘ MAŁY JEST JUZ ZDROWY.

Bardzo dobry lekarz,bardzo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz,bardzo polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz z otwartą głową na nowinki i alternatywne metody leczenia. Ma dużo pacjentów i dlatego robi wszystko w biegu ale ma wiedzę i dobe podejście do pacjenta. Poleciłem go kilku znajomym z małymi dziećmi i żadne z nich nie żałuje.

Polecam wszystkim, cała moja rodzina u niego sie leczy i nigdy nikt złego słowa nie powiedział

Polecam lekarza, dziecko juz u niego wyleczyłam terz sama zaczełam POLECAM LEKARZ JAK LEKAZRE TYLKO Z PEŁNA PRECYZJA I WIEDZĄ

Uważam, że dr Konstantynowicz jest świetnym specjalistą. Potrafi w przystępny i łatwy sposób wytłumaczyć co dolega pacjentowi. Mimo wcześniejszych porad u różnych lekarzy tylko on zdołał wyleczyć moje dziecko. Naprawdę godny polecenia!

Wspaniały i kompetentny lekarz. Zawsze najp[ierw badania a dopiero jak trzeba antybiotyk. Polecam!!!

Świetny lekarz,uchronił moje dziecko a także mnie przed zbędnym faszerowaniem antybiotykami i szpitalem - stawiając trafną diagnozę i lecząc przyczynę, a nie tylko objawy.