lekarz Sławomir Kościuk

Lekarz rodzinny

1,5

Większego ignoranta, któremu nie chce się nawet poczytać historii choroby w życiu nie spotkałam. ODRADZAM WIZYTY

ODRADZAM WIZYTY

Mam problemy z zatokami, od wielu wielu lat. Dziś ledwo co dotarłem do tego kogoś, bo na specjalistę trzeba długo czekać a ja mam taki kosmiczny ból że nie daje rady. Łzawienie z oczu że nic nie widzę, głowa pęka na pół, ledwo co mówię a z bólu prawie wymiotuje, w komputerze cała historia mojej choroby, a ten bydlak mi mówi że nie widzi powodów by przepisać mi antybiotyk i dawał do zrozumienia że oszukuje!!!! (no tak, specjalnie w ramach oszustwa chciało mi się umawiać i jechać do niego posiedzieć i pogadać). Ja mu powiedziałem konkretnie jaki, bo wiem co mi pomaga.
natychmiast powinno mu się dożywotnio odebrać prawo wykonywania zawodu i skazać na 10 lat wiezienia. przestępca i ch.am. Ludzkie pojęcie przechodzi że taki ktoś jest "lekarzem".