Slawomir Kowalik

Dermatolog

Super lekarz. Mam już 34 lat i problem ze skóra odkąd pamietam. Inni dermatolodzy wypisywali mi przeróżne drogie specyfiki i nic. Dopiero pan doktor zlecił wykonanie wszystkich badań arelgologicznych a nawet na pozimom hormonów. Kuracja pomogla w 100%. Zanim zaczelam kurację dokładnie wujaśnił skutki uboczne. Poinformował mnie równiez ze jeżeli kuracja się nie powiedzie to bedę hospitalizowana, czyli poważnie potraktował moj problem.

Taki lekarz to skarb.Wszyscy lekarze powinni przekldac dobro pacjenta na pierwszym miejscu tak jak robi to doktor Kowalik

lekarz wart polecenia wszystkim pacjentom, to mój czwarty dermatolog ale efekt jego leczenia jest widoczny po pierwszej wizycie !! POLECAM, POLECAM, POLECAM.

Ze świeca szukać drugiego takiego. Kompletne przeciwieństwo Bodnara. To powinna być najlepsza reklama. No i ZAWSZE dłuuuuuga kolejka do prywatnego gabinetu. Ale to świadczy o renomie.

jak dla mnie jest to lekarz jakiego bardzo rzadko sie spotyka, inni powinni brac z niego przyklad, jak powinien postepowac dobry lekarz

Lekarz z powołania. Uprzejmy, wesoły, ma czas dla pacjenta i odpowiada na każde jego zapytanie.. Co prawda trzeba czekać parę godzin aby się dostać lub przybyć kilka godzin wcześniej ale warto. Na pewno ponownie odwiedzę jeśli będę mieć problem.

Leczyłam się u pewnego dermatologa rok zapisywał mi dość drogie maści które tak naprawdę mi w ogóle nie pomagały, co najlepsze pobrał mi kawałek skory, po wynikach powiedział że nie wie co to jest.Poszłam do S.Kowalika prywatnie od razu powiedział że to łuszczyca byłam w takim stanie że wysłał mnie do szpitala taki rezultat pozostał po leczeniu tamtego lekarza, przepisał mi dobre maści i tabletki bo powiedział że trzeba trochę zacząć leczyć wewnętrznie, tak naprawdę podniósł mnie na duchu odkąd chodzę do niego a chodzę już z 4 lata jest znaczna poprawa i nie mam zamiaru chodzić do innego.

swietny specjalista, konkretny, indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta,

swietny specjalista, konkretny, indywidualnie podchodzi do kazdego pacjenta,

POLECAM wszystkim - profesjonalista:) Bardzo miły i pełen ciepła człowiek poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu przykładając się w jak największym stopniu do problemu.

POLECAM wszystkim - profesjonalista:)

wspaniały lekarz fakt że czekałam 4 godziny żeby się z nim spotkać ale nie zbył mnie słowami że może tylko jakieś maści mi przepisać i tyle dał mi tabletki odpowiedział na wszystkie moje pytania oraz poradził co mam robić wspaniały lekarz polecam go bardzo mocno