Slawomir Kowalik

Dermatolog

Lekarz z powałania. Zamykam naczynka i rumień u doktora metoda krioterapii to bardzo dobra, skuteczna i co ważne tania metoda zamykania naczynek. Polecam gabinet Pana doktora.

Bardzo polecam tego Pana bardzo kompetentny, rzeczowy. Miałem bardzo duży problem z moim synkiem który zaczął się w czerwcu, wizyty u dwóch dermatologów i nic, nie potrzebne wydatki na maści i kremy. Zdecydowałem się na prywatną wizytę u Pana Kowalika i nie żałuję po czterech miesiącach leczenia u innych lekarzy dostałem receptę na maść od Pana Kowalika koszt ok 70zł)po dwóch dniach zdecydowana poprawa skóry u synka, po 10 dniach stosowania ani śladu po chorobie. Bardzo polecam!!!!!

Bardzo polecam tego Pana bardzo kompetentny, rzeczowy.

lekarz z powołania polecam każdemu zapisuje leki stosunkowo tanie

lekarz z powołania
polecam każdemu
zapisuje leki stosunkowo tanie

Doktora poleciła mi przypadkowo spotkana osoba w drogerii-jestem zadowolona że zdecydowałam się wybrać na wizytę aż z Warszawy. Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem, a przy tym oddanym i profesionalnym specjalistom w swojej dziedzinie. Moją opinię i odczucia podziela również mama, która także była na wizycie u Doktora Kowalika. Dla lekarza jest bardzo ważne dobro jego pacjentów co widać przez czas poświęcony na wizytę, indywidualne podejście do problemu zdrowotnego, a finanse nie są dla Doktora najistotniejsze. Po pięciu latach leczenia u różnych dermatologów, jako jeden dał mi skierowanie na wykonanie wszystkich testów alergicznych i hormonalnych aby wykryć przyczynę a nie jedynie niwelonać objawy choroby.
Polecam Doktora Kowalika z całą pewnością jako specjalistę-dermatologa

wspaniały lekarz z powołaniem. poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, wyrozumiały i kompetentny.

Prawdziwy lekarz z powołania. U naszego synka już od 6 miesiąca podejrzewano alergię pokarmową na podstawie m.in.zmian skórnych, chodziliśmy ponad pół roku po różnych lekarzach, alergologach, przepisywano nam najróżniejsze maści w dodatku bardzo drogie-nic nie pomagało wręcz przeciwnie, skóra była coraz to w gorszym stanie. Usłyszałam o Panu Kowaliku - potwierdził podejrzenia, trafił w 10, przepisał nam maść która robię sama w domu - koszt ok.20zł i efekty było widac po dwóch dniach!!! Profasjonalny i kompetentny lekarz godny polecenia, oby takich jak Pan Kowalik było więcej.

Prawdziwy lekarz z powołania.

Byłam u 2 lekarzy dermatologów.Dopiero dr.Kowalik podał trafną diagnozę.Po 2 dniach leczenia było widać efekt.Koszt wizyty 50 zł,kontrolna gratis.Polecam tego lekarza w 100% chociaż trzeba się nastać aby wejść do doktora,ludzi mnóstwo co też świadczy o fachowości dr.Kowalika.

; )) jest dobrze. napawde ;pp / no i co mam tu jeszcze napisać ; ??

; )) jest dobrze. napawde ;pp / no i co mam tu jeszcze napisać ; ??

Bardzo dobry lekarz, nieco długi czas oczekiwania w kolejce na wizytę (najlepiej iść 2-3 godziny przed otwarciem...) jest po części rekompensowany tym, że każdego pacjenta wysłucha, odpowie na wszystkie pytania i po badaniu wytłumaczy rodzaj choroby. Dobry fachowiec, uprzejmy, pacjent jest dla niego bardzo ważny (zaprasza na darmową wizytę kontrolną, by sprawdzić postępy w leczeniu), lekarz z powołania.

Dr. Kowalik jest znakomitym lekarzem, miły, uprzejmy, nie zastanawia się zbyt długo nad danym przypadkiem, trafnie lokalizuje przyczynę zmian skórnych. Ja akurat trafiłem na tego dermatologa z trądzikiem i po rocznej kuracji po trądziku ani śladu... :) Wielkim plusem jest to, że w większości stosowanych przeze mnie leków były to leki "robione". Prawdziwy fachowiec, polecam...

Prawdziwy fachowiec, polecam...