lek. med. Sławomir Kula

2,2
2,2
2,1

Jestem rok przed emerytura ,miałam grupę umiarkowana teraz dostałam lekka bo pan doktor po czesci mnie uzdrowił mimo ze przybywa mi chorob ,teraz sie modle aby zaklad nie doszedl do wniosku ze nie oplaci sie mnie zatrudniac,dla mnie to wazne bo majac prace ,moge funkcjonowac normalnie ,tego lekarza los juz pokaral moze dlatego jest taki wredny dla ludzi ,ale kiedys go jeszcze ktos inny za to rozliczy

Robi głupią minę przeglądając dokumentację pacjenta traktując go jak gorsze zło nie szczędzi złośliwych epitetów pod adresem lekarzy wystawiających ludziom zaświadczenia o stanie zdrowia prostak który nie potrafi nawet uszanować pracownika służby zdrowia mimo że przepracował ponad 30 lat ratując chorych, pijaków tracąc zdrowie na oddziałach szpitalnych pewnie kiedyś trafi tam i spojrzy pracownikom prosto w twarz tego mu życzymy

No tak , opinie różne , ale moja jest tylko jedna , lata temu nie było żadnego problemu z grupą gdy szło się od P. "doktora" z pewnych firm , którymi się "opiekował" . Chodzi o firmę , firmy , które miały status zakładu pracy chronionej . Szło się do jednego neurologa , potem tu i grupa była , choć byś był zdrowy jak koń , bo inaczej nie opłacało się zatrudniać zdrowych :) A teraz sam orzeka i zabiera wszystkim , może to forma odpracowania starych czasów ? Przecież jest tylko internistą, to jak może orzekać o wszystkich schorzeniach ludzi tam przychodzących ? Kiedyś słyszałem , że w Zusie na komisji orzekał Pediatra :) a na korytarzu sami inwalidzi :) Nie należę do żadnej z tych grup ale gdy czytam i słyszę co robi , to mi się sznurek w kieszeni prostuje , że w takich czasach , takie rzeczy jeszcze są dopuszczalne .

Oceniam pozytywnie podejscie lekarza do pacjeta. Profesjonalne podejcie do tematu w moim przypadku. Pozdrawiam

Oceniam pozytywnie podejscie lekarza do pacjeta.
Profesjonalne podejcie do tematu w moim przypadku.
Pozdrawiam

mialem stopien umiarkowany od 2004 do 2016 a ten zrobil lekki z urazem kregosłupa neurohirurg ocenil powazy uraz grozi operacja i do tego puchniecie kolan a ten wysyla do pracy dlaczego nieda zaswiadczenia ze bieze odpowiedzialnosc za dalsze powikłania teras niemam nawet za co sie leczyc bo straciłem zasiłek-po prostu kupil specjalizacje za komuny zycze mu wszystkiego najgorszego a ten mandat za maly

Fachowosc kompetencja pelna informacja mila osoba slucha mysli o pacjencie nie ma problemu z kontaktem

Lekarz tragedia, jak żyje i miałem styczność z niejednym medykiem (jak chyba każdy z nas)tak ten przechodzi wszelkie pojęcie. Na dodatek łapówkarz, zasiadając w komisji miejskiego zespołu ds orzekania o niepełnosprawności, kasuje po 1000zł za pozytywe rozpatrzenie wniosku, cała reszta do odstrzału, bo nie zapłaciła.

zapomniał przysięgi Hipokratesa. Poddaje się zasadami ekonomii MOPSu a nie dobrem człowieka.

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

tylko w gabinecie prywatnym jest uprzejmy, prostak i cham

tylko w gabinecie prywatnym jest uprzejmy, prostak i cham