Wspaniały lekarz o wspaniałym podejściu do pacjentki. Prowadził moją 2gą ciążę od 20 tc. Bardzo miły, sympatyczny, zainteresowany zdrowiem pacjentki. Wizyty przebiegały bez pośpiechu w bardzo spokojnej atmosferze, a poród przez cc przebiegł bardzo profesjonalnie i szybko, rana super zagojona. Godny jak najlepszego polecenia.

Doktor Kuźniak od początku prowadził moją ciążę, wzbudził moje zaufanie i sympatię, do wszystkiego podchodził profesjonalnie. Na wizytach chętnie rozmawiał na tematy, które mnie niepokoiły a nawet sam wykazywał zainteresowanie, nigdy nie zdarzyło się tak żeby Pan doktor próbował mnie zbywać, mimo że do najłatwiejszych pacjentek nie należałam. Kiedy pojawiał się jakiś problem zawsze reakcja była natychmiastowa. Wszystkim ciężarnym gwarantuję, że u Doktora znajdą fachową opiekę i będą mogły być spokojne o swoje maleństwa! Z czystym sumieniem polecam!

Jestem pacjentką dr Kuźniaka od dwóch lat. Z czystym sumieniem polecam Go każdej kobiecie. Nie napiszę, że cechuje go poczucie humoru, ciepło i uprzejmość, choć tak w istocie jest. :) Najważniejsze dla mnie, jako pacjentki jest to, czy mogę lekarzowi zaufać, jak również to, czy posiada wystarczające kompetencje, dzięki którym będzie mógł się o mnie odpowiednio, medycznie "zatroszczyć". Doktor Kuźniak wszystkie te cechy posiada. Z całą pewnością powierzę mu kiedyś pieczę nad sobą i moim przyszłym potomkiem.

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Idealne podejście do Pacjentki jak i do obojga rodziców. Ciepły, wyrozumiały, konkretny. Za każdym razem wytłumaczy każdy szczegół, wyjaśni każda watpliwosc. Opanowany, szczegółowy, bardzo cierpliwy. Wizyty trwają tyle ile potrzebuje w danym momencie, ZERO POŚPIECHU. Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni z wyboru lekarza prowadzącego nasza ciążę. Dokonaliśmy doskonałego wyboru. Pozdrawiam

Życzę każdej kobiecie takiego lekarza ginekologa jak pan doktor.W moim 51 letnim życiu :) nie spotkałam tak sympatycznego,kompetentnego i troskliwego lekarza.Wizyta przebiega w miłej i serdecznej atmosferze,a problemem p.doktor zajmuje się w sposób profesjonalny i rzeczowy.Polecam każdej pani.Pozdrawiam serdecznie :).

Mogę bez wahania powiedzieć, ze dr. Kuźniak, jest najlepszym lekarzem, z jakim mialam do czynienia. Zawsze gdy miałam problem, starał sie pomóc, o każdej porze, mozna do niego zadzwonic, choć jest zabiegany, zawsze oddzwoni i doradzi. Miły, delikatny, pomocny, nigdy nie zostawił mnie w potrzebie. Bylam pod Jego opieką całą ciąże i jestem bardzo zadowolona. Każdemu poleciłabym takiego lekarza

Lekarz na najwyższym poziomie wiedzy i profesjonaluzmu. Wielkie wow. Dziękuję Panie doktorze. Pozdrawiam

Miły, kompetentny, profesjonalny, godny zaufania. Zawsze znajdzie czas dla pacjentki, szczegółowo wyjaśni wszelkie wątpliwości i otoczy troską. Polecam z całego serca :)

Byłam przez całą ciąże pod opieką tego doktora. Jest Spokojnym,uprzejmym i doświadczonym lekarzem. Wszystkie nasze obawy rozwiewał rozmową i cierpliwie tłumacząc. W chwili gdy poród rozpoczął się 2 tyg przed czasem, gdy dojechaliśmy do szpitala, przyszedł z innego piętra na którym dyżurował i pomógł nam. Dla mnie i mojego męża to było bardzo ważne, że nie zostawił nas na koniec w rękach obcego nam lekarza, tylko był z nami . Godny zaufania !! POLECAMY

Trafiłam do tego lekarza zupełnie przypadkowo, lecz jestem bardzo zadowolona. Sympatyczny,cierpliwy, doskonale tłumaczy sprawy, które dla pacjentki nie są oczywiste. Gdy były wątpliwości co do wyniku badań mojego usg, zaprosił mnie na ponowne badanie do szpitala na Pomorzanach,gdzie podczas dyżuru znalazł dla mnie czas. Chodzę do niego na wizyty w ramach NFZ, a nie widzę różnicy co do obsługi którą miałam, gdy chodziłam do innych gabinetów prywatnie. I jeszcze ważna sprawa- ten lekarz ma świetnie współpracującą z nim pielęgniarkę w gabinecie. Niby nic, a całokształt jest taki, że z przyjemnością ...

I jeszcze ważna sprawa- ten lekarz ma świetnie współpracującą z nim pielęgniarkę w gabinecie. Niby nic, a całokształt jest taki, że z przyjemnością i bezstresowo idę na każdą wizytę do jego gabinetu ;)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin