lekarz Sławomir Kwapisz

3,6
3,4
3,6
3,2

Po 6 tygodniach usztywnienia ręki doktor kazał od razu wracać do pracy gdzie ręka była wiotka, bolało w nadgarstku, nie mogłem nią zginać/ruszać. Dodam, że pracuje fizycznie i potrzebuje dwie sprawne ręce. Po wyjściu z przychodni poprosiłem kierownika o parę dni wolnego tak aby ręka przynajmniej częściowo wróciła do sprawności. Po powrocie do pracy otrzymałem skierowanie na badania kontrolne. Kiedy udałem się do przychodni okazało się że potrzebuję zaświadczenie o zakończeniu leczenia (bez tego dokumentu nie mogę przeprowadzić badań kontrolnych i tym samym wrócić do pracy).. Byłem rozczarowany bo na ostatniej wizycie doktor nie wydał mi takiego dokumentu.. Był poniedziałek, a Lekarz który mnie prowadził pracował we wtorki od 16-20.. Byłem zmuszony wziąć kolejny urlop i we wtorek udałem się do lekarza. Po wejściu do gabinetu Lekarz powiedział że nie przyjmie mnie bo ma za dużo pacjentów. Na próby negocjacji o wydanie zaświadczenia usłyszałem "mam iść prywatnie do innego lekarza" Nawet Panie w rejestracji próbowały interweniować ale nie przyniosło to efektu... Następnego dnia w środę udałem się do dyrekcji placówki i po przedstawieniu mojej historii od razu skierowano mnie do innego ortopedy gdzie otrzymałem stosowne zaświadczenie.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM LEKARZA!!!

Bardzo miły i kompetentny. Wizyta szybka, ale trściwa. Pan doktor rzeczowo wyjaśnił mi podłoże mojej choroby i zastosowane leczenie przyniosło skutek. Polecam

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za poświęcony czas i uwagę. Wyrozumiałość, cierpliwość, a przede wszystkim trafna diagnoza, mimo późnych godzin nocnych. Polecam!

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Dokładnie i wnikliwie stawia diagnozę. Bardzo dużo tłumaczy. Przyszłam ze zwykłym przeziębieniem a mimo to zostałam bardzo poważnie potraktowana. Polecam

Zostałam przyjęta do tego lekarza, gdyż jako jedyny był wówczas obecny w przychodni i szczerze - nie wyszłam stamtąd zadowolona. Brak fachowej ekspertyzy i wytłumaczenia mojego ciężkiego stanu. Lekarz młody, chyba dopiero po studiach i widać, że jeszcze niedoświadczony. Dodatkowo, zachowywał się jakby nie miał chęci do życia i przez to relacja z nim nie należała do łatwych i przyjemnych. Wizyta u lekarza pozostawia wiele do życzenia.