lekarz Sławomir Łasecki

1,8
1,8
1,5
1,6

Lekarz porażka!!! 6 miesięcy ciąży - żadnego usg zrobionego przez tego lekarza. Jak zaczęłam dopytywać kiedy mi zrobi jakieś usg? Że się martwię, m. In położeniem dzieciątka - odpowiedź " po co przecież na prenatalne Pani jeździ - czyli 3x w trakcie ciąży ". BAdanie długości szyjki (usg dopochwowo) - po co przecież recznie sprawdziłem że jest zamknięta... Odradzam...

Mizogin! Kontakt z tym człowiekiem to trauma. Dziwię się że szpital wciąż zatrudnia taki personel. Zdecydowanie nie polecam!

Okropny lekarz pod każdym względem. Wulgarny, beszczelny. Zachowuje się jakby upokarzanie pacjentek sprawiało mu satysfakcje. Bylam parę razy i nigdy więcej. Badanie było bolące nie wspomnę że wycinek pobrany był na żywca. Lekarz stwierdził że przesadzam z bólem. Pielegniarka wręcz zastraszona. Dziwię sie dyrekcji ze takie coś jeszcze pracuje. Nie polecam. Jeśli nie chcesz miec traumy omijaj go z daleka

Kompetencje ten lekarz może i gdzieś nabył, zamiast nauki o podejściu do ludzi i przede wszystkim do tych kobiet, które przychodzą z problemami. Do czego to doszło żeby kobiety bały się chodzić do ginekologa. Zamiast dzień dobry padają już rozkazy, robi problem o to że nie wiem że mam infekcję (a od czego jest ten lekarz właśnie?) . Nie chce rozmawiać o antykoncepcji bo już raz kiedyś o tym mówił i nie ma takiego obowiązku, mam poczytać w internecie i przyjść jak się zdecyduję. Przyszłam również z delikatnymi problemami z jakimi młoda kobieta się boryka, ale zdecydowanie nie należy z tym kimś rozmawiać. Przez niego można mieć traumę do lekarzy, zero podejścia i do dziewic i do kobiet w ciąży. Wychodzi się z płaczem i z poczuciem pogwałcenia wartości

Niestety nie mam ani jednego dobrego slowa na temat tego czlowieka. Niestety zaluje, ze wczesniej nie sprawdzilam opini na jego temat. Ten Pan nie wiem jak zdobyl uprawnienia do leczenia kobiet, ale ewidentnie robic tego nie powinien! Nie wiem czy jest niedowidzacy, zwyczajnie glupi czy lubi ryzykowac zdrowiem/zyciem kobiety i jej dziecka. Nie informuje o wynikach przeprowadzonych badan. Nie widzi problemow, ktore powstaja w czasie ciazy i sa dosc niepokojace. Informowany o problemach nie chce wykonac szerszych badan ani podejmowac leczenia. Pan wyznaje zasade "nie pytasz to nie powiem". Dopiero ...

Dopiero po konsultacji z INNYMI lekarzami okazuje sie, ze "bezwzglednie nie moge rodzic naturalnie", ale Pan Lasecki przeciez nie widzi przeciwwskazan, ktore zagrazaja zarowno mi jak i dobru dziecka!
JESLI CHCESZ LECZYC SIE U TEGO CZLOWIEK KONIECZNIE CHOCIAZ RAZ UDAJ SIE DO INNEGO GINEKOLOGA! DLA DOBRA WLASNEGO ALE I PRZEDE WSZYSTKIM DZIECKA!!!!!

Opinia negatywna. Bardzo negatywna . Idzie człowiek z problemem , a zostaje potraktowany jak śmieć. Wybieglam z płaczem od pożal się Boże lekarza. Zero empatii. Jak.zolniez!! Miałam powiedzieć z czym przyszłam... To zaczęłam od początku, to usłyszałam,że mam mówić konkrety!! Mina jak z grobu, zero człowieczeństwa! Brak słów! Nic się nie dowiedziałam. Nic.

Opinia negatywna. Bardzo negatywna

Bardzo jest mi zle i przykro ,ze tacy ludzie są lekarzami. Nie ma się ci dziwić ze ludzie nie chcą się leczyć a kobiety przede wszystkim. Ginekolog powinien być profesjonalny to taz ale przede wszystkim mieć podejście ponieważ przychodzi się do niego z delikatnymi sprawami. Niektóre kobiety są skryte, czegoś się wstydzą. Dany lekarz pomylił wojsko z przychodnia. Skandal żeby pacjentki wychodziły z gabinetu z płaczem bo pan doktor miał ochotę się trochę wyładować emocjonalnie. Taki człowiek nie może leczyć innych. SKANDAL!!!

To nie lekarz to beznadzieja. Na usta cisną się słowa nie nadające się do publikacji. Czy kierownictwo nie widzi, nie słyszy co się dzieje? To biedny człowiek, który ma tak niskie poczucie własnej wartości, że musi się dowartościować przed pacjentkami. Najgorsze jest to, że sprawia straszną przykrość.

Nie polecam. Lekarz, który wymaga w chamski i grubiański sposób, by pacjentka sama wiedziała co jej dolega a do tego pogania ją bo "ma jeszcze wielu pacjentów" to szczyt szczytów!

Nie polecam tego lekarza nikomu pierwszy raz na niego trafiłam mam problem z miesiączką praktycznie wcalejej nie mam najpierw chciałam mu pokazać robione do tej pory badania powiedział że nie potrzebuje że jeśli u tyle lekarzy byłam to myslę żę w Iłwie mnie wyleczą masakra kompletny brak empati i dodam że wogóle mnie nie zbadał chociaz od ostatniej wizyty u ginekologa minęło mi z 9 miesięcy masakra chociaż powinien rutynowo zbadać czy wszystko wporządku bo wiadomo tyle czasu to wszystko oże się zdarzyć maskra nie wiem kto mu dał dyplom lekarza