lekarz Sławomir Laufer

Laryngolog, Foniatra

Bardzo potrzebowałam tego badania bo miałam kłopoty z krtanią i ...zawiodłam się,na lekarzu.Nie dość,ze samo badanie jest bardzo nie przyjemne to jeszcze lekarz jest bardzo nie przyjemny.Krzyczał na mnie i kazał otwierać oczy.Przyszłam badać krtań nie oczy więc to moja sprawa czy mam je przy badaniu otwarte czy zamknięte...moja sprawa czy mam skurczone nogi w tym momencie czy nie!Jak tak można.Myślałam,że wyrwie mi język i chyba z 6 razy mi go wyrywał,żeby pod nosem powiedzieć,że nic mi nie jest.Pan doktor 3 razy pytał się czy nie lecze się neurologicznie???Mam wrażenie,że to Pan doktor powinien się leczuć neurologicznie a nie ja.Okropne badanie!!!

Polecam wszystkim tego laryngologa. Ma duże doświadczenie - także szpitalne. Nie faszeruje od razu antybiotykiem, a leczenie jest skuteczne.

Bardzo dobry lekarz. Specjalista w swojej dziedzinie. Osoba godna polecenia.

Bardzo dobry lekarz. Specjalista w swojej dziedzinie. Osoba godna polecenia.

Bardzo dobry lekarz, nawet poza godzinami pracy poświęca swój czas aby pomóc pacjentom. Jest kulturalny i przyjazny

Zle zdiagnozował moja chorobe w wyniku powstaly komplikacje.

Zle zdiagnozował moja chorobe w wyniku powstaly komplikacje.

Najlepszy laryngolog, jakiego spotkałam, a trochę już się leczę. Bardzo dokładny, spokojny, uprzejmy, a przede wszystkim fachowiec pierwsza klasa- rozpoznał mi chorobę, wobec której inni rozkładali ręce, nawet tomografia nic nie wykazała. Dzięki jego wiedzy i dokładności, zostałam wreszcie poprawnie zdiagnozowana i zoperowana. Wielki człowiek, naprawdę!

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Polecam wszystkim.

Lekarz jest super!!! ( wizyta prywatna) Dokładnie wytłumaczył nam co dolega naszemu synowi. Zbadał go wszystkimi urządzeniami jakie są dostępne w gabinecie. Niestety jeśli przyjmuje na kase chorych już nie jest taki miły i dokładny. Polecam!!!

lekarz ktory powinien zastanowic sie nad swoim postepowaniem, nie mily gdy potrzebujemy od niego pomocy "darmowej"(NFZ) ktora trwala by nie wiecej niz 1-2 minuty!!! beszczelnie proponujacy pomoc podczas wizyty prywatnej (koszt jedyne 80 zl).niestety ale ten "doktorek" to wybitny przyklad polskiego antylekarza!!!!

lekarz z prawdziwego zdarzenia, poświęcił mi maximum czasu, jakim dysponował w publicznej poradni w trakcie niepłatnej wizyty, mimo że jest wiecznie zaganiany jak elektron pomiędzy zabiegami w szpitalu klinicznym; świetny fachowiec, służy poradą, nieco powściągliwy, ale to in plus, wielce kompetentny, uważny wobec słów pacjenta, naprawdę rewelacyjny lekarz, nie wahał się wymasować mi (sic!) strun głosowych, bada dokładnie i bezstresowo, a do tego świetny i ceniony specjalista!