dr n. med. Sławomir Listopadzki

3,4
3,5
3,7
3,5

29-go lipca miałem wizytę w Poradni urologicznej OLK -MED. w Toruniu. Przyszedłem z wynikiem PSA podwyższonym zaniepokojony innymi objawami ze strony gruczołu krokowego. Zaniepokojenie moje było tym większe że w ubiegłym roku miałem przypadek zgonu w rodzinie spowodowany przerzutami do kości raka gruczołu krokowego. Pan doktor potraktował mnie w sposób co najmniej dziwny. Nie zlecił badania USG gruczołu tylko przy mnie zadzwonił do jakiejś pani tłumacząc przez telefon że będzie pacjent na biopsję. Podał jej mój numer telefonu a mnie oświadczył że ta pani zadzwoni i poda mi termin wykonania biopsji. Przypisał mi jakieś tabletki i wyznaczył kolejną wizytę na 4 - go listopada. Do dnia dzisiejszego nikt nie zadzwonił a ja w oczekiwaniu na biopsję udałem się na prywatną wizytę do innego urologa podczas której zostałem dokładnie zbadany i skierowany do szpitala w celu wykonania zabiegu oczywiście laparoskopowo. Dzisiaj już jestem po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Wobec takiego stanu rzeczy nie polecam nikomu usług Pana Doktora. traktuje bowiem pacjentów NFZ- tu jak intruzów.

Jestem bardzo zadowolony. Zabieg urologiczny metodą laparoskopową przeprowadzony bez zarzutu. Całość wykonana w szpitalu świętego Łukasza w Bydgoszczy. Placówka super. Personel super. Leczenie zakończyło się pełnym sukcesem.

Polecam .Zabieg na prostacie metodą laparoskopową wykonany dobrze,powikłań z nietrzymaniem moczu nie mam.OGÓLNIE JEST DOBRZE.Polecam p.doktora osobom z problemami prostaty.

Rok temu miałem przez dra Listopadzkiego operowaną prostatę metodą laparoskopową. Jestem cały i zdrowy. Po operacji nie mam skutków ubocznych. Polecam wszystkim z podobnymi problemami. Mogę dopowiedzieć, że Urologia w szpitalu im. Biziela w Bydgoszczy stoi na najwyższym poziomie. Szczerze polecam, to fachowiec z najwyższej półki!!!

Ten lekarzyna operował mnie dwa razy laparoskopowo próbował wykonać plastykę połączenia miedniczkowo - moczowodowego, z bardzo opłakanym skutkiem. Po dwóch bardzo bolesnych i mocno nieudanych zabiegach, wypisano mnie ze szpitala Biziela z niedrożnym połączeniem moczowodu z miedniczką i niepracującą nerka. Radzę omijać tego lekarza jak i ten szpital aby zdrowia nie utracić

Niestety liczy się tylko kasa! Za pieniądze to może i leczy jakoś, bez to nie ma ochoty.

Wizyta w kwietniu, umówienie się na zabieg - lekarz miał zadzwonić w ciągu ok. miesiąca. Dziś jest koniec czerwca i zero kontaktu. Kompetencji nie umiem ocenić, natomiast na pewno ten lekarz nie jest słowny.

polecam sprawdził się w procesie leczenia

polecam sprawdził się w procesie leczenia

Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi, uratował nerkę mojej córce w szpitalu im.Biziela.Miły, grzeczny, odpowiedzialny. Polecam i życzę wiecej takich lekarzy.

Bardzo dobry fachowiec. Pomógł w dalszym leczeniu. Jeszcze raz dziękuję.

Bardzo dobry fachowiec. Pomógł w dalszym leczeniu. Jeszcze raz dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz