lekarz Sławomir Łojek

Internista, Lekarz rodzinny

Przepraszam, tam zamiast oceny 3 powinna być 5 za uprzejmość, nie zaznaczyło mi się. Jest bardzo uprzejmym, cierpliwym i sympatycznym lekarzem.

Jako jedyny poświęcił czas kobiecie, która z dnia na dzień przestała mieć czucie w nogach, gdy inni lekarza odsyłali do psychiatry że udaje, inni chcieli leczyć na alergie. On jedyny zrobił podstawowe badania i znalazł przyczynę, że kobieta traci czucie w nogach. Cudowny człowiek.

Wspaniały człowiek, zawsze przyjmie, dokladny,uprzejmy, pomoże w każdym problemie, nie zostawi człowieka bez pomocy.

Lekarz na piątkę z plusem, niesamowita wiedza oraz świetne wyczucie schorzeń. Które to badania tylko potwierdzają. Lekarz z sercem dla pacjenta. Wizyta jednorazowa awaryjna stan zdrowia poprawił się już następnego dnia po podanych lekach po bezskutecznym tygodniowym leczeniu z pogotowia w Sierpcu.

godny polecenia lekarz, Podchodzi profesjonalnie do pacjenta, nie odsyła z kwitkiem oraz zawsze stara się pomóc. Nie lekceważy pacjenta, słucha. Po prostu lekarz z powołaniem.

Nie mam podstaw, aby krytykować leczenie przez Sławomira Łojka. Jest solidnym lekarzem. Dba, aby pacjenci byli zadowoleni z jego powinności medycznych.

Specjalista ten poświęca dużo czasu na zbadanie pacjenta. Przepisuje jedynie niezbędne leki. Wyleczył mnie z poważnej choroby.

Dobrze leczy Sławomir Łojek, dlatego zapisanych jest do niego dużo pacjentów. Dr Sławomir Łojek nie bagatelizuje najmniejszych objawów choroby.

Pan Sławomir Łojek jest dobrym lekarzem. Zadowolona jestem, że zrezygnowałam z leczenia mnie przez Marię Szklarską i przeniosłam się do dr Sławomira Łojka.

Zadowolony jestem z leczenia mnie przez dr Sławomira Łojka. Posiada umiejętność kompleksowego podejścia do złego stanu zdrowia pacjenta.