dr n. med. Sławomir Łoń

Chirurg plastyczny

Pan doktor Łoń jest wspaniałym lekarzem, zoperował mi górne i dolne powieki, wyglądam wreszcie na wypoczętą i 10 lat młodszą. Świetna opieka, pielęgniarki również. Polecam wszystkim . Monika

Polecam wszystkim .
Monika

Polecam wszystkim .

Miałam u tego lekarza robione powieki górne i jestem bardzo niezadowolona, profesjonalna w tej klinice jest tylko cena! Na konsultacji nie został omówiony efekt, a kosztowała 400zl. Powieki 3 miesiące po operacji nadal opadają, zewnętrzne kąciki nie zostały podniesione co powoduje wygląd smutnego oka i smutnej twarzy… tragedia! Absolutnie nie polecam!!!

U doktora Łonia miałam dwie operacje powiększania piersi . Pierwszą w 2009 ( implant okrągły na wysokim profilu ) . Po ok 3latach okazało się ,że lewa pierś wygląda co najmniej "dziwnie " . Sutek opuścił się znacznie . Doktor stwierdził że to moja wina , bo miałam pewnie wahania wagi ( owszem +/- 5kg ) . i że spodziewał się tego , bo to nie był dobry wybór dla mnie . Czyli dlaczego mnie operował ??? hmmmm pewnie dla kasy . No nic - zdecydowała się na wymianę implantów na anatomiczne . Dostałam również "promocyjną " cenę , bo z mojego polecenia doktorowi przybyło kilkanaście pacjentek . W 2013 przeszłam operację . Jest sierpień 2015 i moja lewa pierś wygląda jakby nigdy nie była operowana . tzn sutek znowu jest 3cm nizej . Przed ponowną wizytą w linea - poszłam do jednego z popularniejszych chirurgów - określił moje piersi mianem katastrofy i uznał za spartaczone . Dodatkowo wymierzył , i okazało się że prawy implant jest umieszczony 2cm wyżej - to sama tego nie zrobiłam . Uzbrojona w opinię profesjonalisty udałam się do doktora Łonia - zostałam potraktowana ,jak intruz !!! totalnie mnie zignorował . Stwierdził ,że piersi są idealne - no błagam asymetrię nawet ślepy zobaczy . Na odczepnego zaproponował mi plastykę - co wiąże się z ogromnymi bliznami . Uważam ,że lekarz powinien dobierać implanty uważniej , a nie "wymyśliłaś sobie takie to masz " . Teraz muszę zdecydować się na ponowna operację - co wiąże się z kosztami i nie jest obojętne dla zdrowia .

Witam! 3,5 roku temu dr Łoń robił mi korekcję wklęsłych brodawek. Niestety pomimo uprzejmości doktora, ilości poświęconego mi czasu, przemiłej atmosfery w klinice- ja jestem zmuszona wydać negatywną opinię :(( Po pierwszym zabiegu jedna z brodawek "ujrzała światło dzienne"(ale nie jest to żadna rewelacja, bo brodawka ma tendencje do "chowania" się), natomiast druga niestety nadal była wklęsła. Kolejny zabieg okazał się kolejnym rozczarowaniem. Wówczas Pan dr zaproponował piercing, chociaż już nawet ja -laik -wątpiłam, czy brodawka "wyjdzie" na wierzch, ale wierzyłam Panu doktorowi. Niestety i tym razem się nie udało, ...

Witam!
3,5 roku temu dr Łoń robił mi korekcję wklęsłych brodawek. Niestety pomimo uprzejmości doktora, ilości poświęconego mi czasu, przemiłej atmosfery w klinice- ja jestem zmuszona wydać negatywną opinię :(( Po pierwszym zabiegu jedna z brodawek "ujrzała światło dzienne"(ale nie jest to żadna rewelacja, bo brodawka ma tendencje do "chowania" się), natomiast druga niestety nadal była wklęsła. Kolejny zabieg okazał się kolejnym rozczarowaniem. Wówczas Pan dr zaproponował piercing, chociaż już nawet ja -laik -wątpiłam, czy brodawka "wyjdzie" na wierzch, ale wierzyłam Panu doktorowi. Niestety i tym razem się nie udało, ponieważ brodawka coraz bardziej się chowała, byłam zmuszona po kilku dniach zdjąć piercing tym bardziej, że zrobił się stan zapalny, zaczęła wydzielać się krwawo-ropna wydzielina. Wówczas myślałam,że tak musi być, że nie zawsze zabieg się udaje, Pan dr mówił o tym podczas konsultacji. Nie dawało mi to jednak spokoju, bo wydawało mi się, że korekcja wklęsłej brodawki, to chyba nie może być jakimś ogromnie skomplikowanym zabiegiem. No i nie myliłam się. Niedawno postanowiłam ponownie spróbować, ale w innej klinice. Poniosłam kolejne koszty, ale było warto. Okazało się, że można, że to nic takiego skomplikowanego. Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką brodawek :)) Żałuję,że wcześniej nie trafiłam do mojej cudownej Pani doktor, bo miałabym obie super brodawki. Natomiast jeśli chodzi o doktora Łonia, to uważam,że zbagatelizował mój problem.

Operacja w tej klinice to najgorsze, co może sie przytrafić. Uprzejmość kończy sie po zainkasowaniu pieniędzy. O operacjach nosa nie mają bladego pojęcia

W klinice Linea Corporis robiłam odsysanie tłuszczu z brzucha i boczków oczywiście u dr Łonia. W klinice panuje życzliwa atmosfera, przemiłe pielęgniarki, fachowe podejście całego personelu. Zero stresu, zero bólu. Planuję w przyszłym roku powiększyć sobie piersi, również u dr Łonia. Szczerze polecam.

Doktor Łoń przeprowadził u mnie powiększenie piersi i korektę odstających uszu (za jednym razem). Poinformował mnie wyczerpująco o wszystkich "za"i "przeciw", pomógł dobrać implanty odpowiednie do budowy mojego ciała. Jestem już ponad miesiąc po operacji i wszystko przebiegło bez problemu, jestem bardzo zadowolona z efektu, piersi są kształtne i naturalne, uszy pięknie przylegają. Cały personel Linea Corporis bardzo sympatyczny i troskliwy, a o mnie akurat musieli zadbać szczególnie bo bardzo źle znosiłam ból uszu. Polecam z czystym sumieniem!

Minęły 2 miesiące od operacji ale nie jestem do końca zadowolona, piersi są za małe! Tydzien po operacji byly fajne, znacznie wieksze, a teraz zmalały.. spodziewałam się większego efektu za takie pieniadze:// Uwazam, ze niedokladnie zostalam poinformowana na konsultacji, tzn. że źle zostala dobrana wielkosc implantow do mojego ciala, to lekarz wg. mnie powinien wiedziec, jakie mi implanty wlozyc, tymbardziej ze wyraznie zaznaczylam, jaki chcę rozmiar.

Witam. Miałam kilka dni temu operację powiększenia piersi od A do C i efekt jest super !! Doktor bardzo sympatyczny, dokładnie i rzeczowo wytłumaczył wszystko na konsultacji. Po operacji dwa razy zajrzał z anestezjologiem do mnie zapytać, jak się czuję. Piersi bardzo mi się podobają, moje naturalne były małe i nijakie :P a teraz mam naprawdę fajny biust, bardzo kształtny! Pokazałam dwóch koleżankom i też mówiły, że mam bardzo fajnie zrobione. Mimo że mam jeszcze opatrunki, to już widzę, że piersi są bardzo kształtne no i dużo większe. Jedyne czego żałuję, to że nie pokusiłam się na jeszcze trochę większe implanty:P W sumie na początku nie chciałam zbyt dużych, bo bałam się, że będzie zbyt duża różnica (swoje mam bardzo małe piersi), ale jestem tak zadowolona z obecnego efektu, że może kiedyś się skuszę na jeszcze większe:P Kto wie, może za np. rok wymienię na trochę większe? Ale jeżeli się zdecyduję to tylko u dr Łonia bo robi piękny kształt biustu!!! Szybko też wróciłam do sprawności:) Wiadomo, oszczędzam się, ale mogę już normalnie prowadzić auto, chodzić na uczelnię, itp. Dlaczego zdecydowałam się na tę klinikę? Ponieważ ma bardzo dużo dobrych opinii, polecało mi ją kilka osób, i widziałam piękne piersi zrobione przez dr Łonia u mojej koleżanki:) Tak więc śmiało polecam! Opieka cudowna, bardzo miłe panie pielęgniarki i recepcjonistki, cała obsługa świetna! Panie bardzo pomocne i sympatyczne... To bardzo ważne, bo jak byłam wcześniej na konsultacji u innego chirurga to recepcjonistka była strasznie niemiła!!! Jeżeli mam mieć operację to chce mieć poczucie bezpieczeństwa, miły personel wokół mnie, i żeby mnie dobrze traktowano, to ważne, bo operacji towarzyszy zawsze jakiś tam stres.. A miły personel działa uspokajająco :) Jeśli chodzi o narkozę to też wszystko okej, ciach ciach i już wybudzona :) jak z bata strzelił tak szybciutko minęło, hehe! a Klinika też robi wrażenie... Wszystko czyściutkie, bardzo zadbane, fajne podgrzewane łóżka :)) Ogólnie rzecz biorąc, byłam na konsultacji jeszcze w dwóch innych klinikach i nie ma porównania! Jeżeli będę chciała kiedyś jeszcze coś poprawić to tylko u dr Łonia. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!